Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se Clay a Ani dozví, že byla Chloe těhotná, zajdou ji navštívit. Chloe vypráví, jak jí Zach pomáhal a jak Bryce o ničem nevěděl. (Netflix)

Recenze (9)

Terezinka198 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Oficiálně tímto pasuji Ani za nejzbytečnější postavu všech dob. Postava Brycea je mi nyní bohužel k smíchu. To "hovado", které působilo tak realisticky, a právě proto mělo můj "obdiv" za ono realistické podání, je bohužel pryč a máme z něj jen dalšího z mnoha, co se utápí v depresi, alkoholu a jiných sračkách. Ne. Opravdu ne. Aspoň, že ten konec to zachránil a navnadil na další díl, jinak bych se už dál nestarala. ()

Reklama

Andulicicka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ani je zatím naprosto zbytečná postava podle mého. Podle mě se to ani nemůže změnit. Každé sérii dám šanci, protože doufám, že tenhle seriál třeba už konečně za něco bude stát, ale zatím mě dokáže jen vytočit. Ať už mě vytočila Hannah svým neustálým kňouráním a nebo Ani tím jak o všem všechno ví a kdesi cosi. Jediný co je zatím zajímavý je Bryce a ten je mrtvej. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Fakt lituju svýho rozhodnutí kouknout se na tenhle paskvil. Ani mě pořád přijde jako strašně zbytečná postava, ale aspoň tady už měla nějaký zajímavý scény s Brycem, což byly upřímně snad jediný části, který jsem si užila a zajímalo mě, co se stane dál. Z Jess se koukám stala zkurvená feministka, to mi tak chybělo, ale vážně ty kecy typu "všichni kluci jsou špatný a jsou násilníci" mně fakt neskutečně serou, jasně jasně byla znásilněná, ale do prdele, kvůli jednomu klukovi odsoudit všechny.. a prej, že dnešní společnost je už bez předsudků. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hodnocení: 3/10 ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama