Dobrého člověka od špatného nerozeznáš (S03E03) (epizoda)

The Good Person Is Indistinguishable from the Bad

Drama / Mysteriózní

USA, 2019, 1 h

• stitch7

Clayovo nechápající držky už zase nedávám, z Ani sexuální poradkyně, z Jessicy jednoduše kráva.(11.9.2019)

Tenhle díl se mi líbil mnohem víc než ty předchozí..Nemohl jsem z Justina.. Je to takový neškodný hlupák (dle mého názoru). Ale žeru ho a každou scénu s ním. Ani mě pořád trochu štve, ale v téhle epizodě byla v celku snesitelná.(24.9.2019)

Ve zkratce - přesně jako minulej díl akorát víc zajímavej. Ani a Clay možná nebudou tak špatná dvojka, i když mi prostě Ani do příběhu pořád nějak nesedí. Pěkně mě sere, že tam pořád cpou zmínky o rasismu, co absolutně nedávaj smysl - kurva, to bych ráda věděla, co je rasistickýho na tom, že chcete pozvat svojí přítelkyni z Keňi na Keňský jídlo, už trochu přeháněj se mi zdá. Ale zajímá mě, jak to bude s Tylerem, vypadá to, že Bryce fakt zabil. Aspoň na něco se můžu ještě těšit v týhle sérii. Hodnocení: 5/10(28.8.2019)

Tyler je totální psychouš.(30.8.2019)

O něco zajímavější, než předešlý díl, ale pořád nic moc, teda spíš nic než moc. Ani jsem trošku nepochopila v tom , že Clayovi tvrdila, že nevěděla, že Bryce znásilnil Jessicu, když tam pak vlastně řekla, že Jessicu potkala u Bryce v domě, když celý jejich rozhovor byl o tom, že ona už je v pohodě potom co jí udělal a blabla a konverzaci ukončila tím že řekla něco ve smyslu, že na sobě pořád vidí jeho tělo a jak nemůže dýchat. Jediný co mě drží v tom se koukat dál je to, že chci vědět kdo zabil Bryce a taky to, že už od první série čekám, že konečně příjde ten BOOM a řeknu si "tyjo konečně začínám přicházet na chuť 13 rw" jenže stále nic.(1.10.2019)