Tony musí na výslech na policii. Ani na Bryceově pohřbu odhalí dvě důležitá tajemství. (Netflix)

IvcaSammet

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

VYMAŽTE UŽ PROSÍM NĚKDO TU M*DKU ANI!!!!!! Nikdy bych nevěřila, jak jedna postava dokáže zničit celý seriál! A to jsem jich viděla už hodně! Není tak trochu paradoxní, že černá k*rva je rasista vůči Mexičanovi?! Znovu, námět vinikající, ale co se týče té k*ndy, nemůžu hodnotit jinak ... Zhruba půlku epizody jsem měla neuvěřitelné nutkátní prorazit pěst obrazovkou ... ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Myslím, že scéna, kdy feministky udělaj bordel na pohřbu, tak nějak shrnuje feministky a obecně feminismus v roce 2019. Pamatujete kdy to bylo o rovnoprávnosti? Feel old yet? Hodnocení: 4/10 ()

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dobře.. Clay a Ani už mě začínají pěkně srát. Pořád se do všeho serou a podezřívají každého. I kdyby ten člověk neměl s Brycem nic společného, ale jenom se na něj hnusně podíval, tak oni si už myslí že je ten člověk vrah. Jinak se mi tento díl líbil, protože Antonio je skvělá postava a hraje ji ještě lepší herec. Hrozný sympaťák. ()

Terezinka198

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vymažte Ani a bude to opět super seriál. Nějak nemám náladu už ani ty její kecy a "myšlenky/domněnky" poslouchat, protože pohřbívá celý seriál. Jsem alergická už jen na to, že slyším její hlas, při scénách s ní mám nutkání vyhodit počítač z okna. ()