Tony musí na výslech na policii. Ani na Bryceově pohřbu odhalí dvě důležitá tajemství. (Netflix)

ALIENka_

Myslím, že scéna, kdy feministky udělaj bordel na pohřbu, tak nějak shrnuje feministky a obecně feminismus v roce 2019. Pamatujete kdy to bylo o rovnoprávnosti? Feel old yet? Hodnocení: 4/10 ()

Terezinka198

Vymažte Ani a bude to opět super seriál. Nějak nemám náladu už ani ty její kecy a "myšlenky/domněnky" poslouchat, protože pohřbívá celý seriál. Jsem alergická už jen na to, že slyším její hlas, při scénách s ní mám nutkání vyhodit počítač z okna. ()

IvcaSammet

VYMAŽTE UŽ PROSÍM NĚKDO TU M*DKU ANI!!!!!! Nikdy bych nevěřila, jak jedna postava dokáže zničit celý seriál! A to jsem jich viděla už hodně! Není tak trochu paradoxní, že černá k*rva je rasista vůči Mexičanovi?! Znovu, námět vinikající, ale co se týče té k*ndy, nemůžu hodnotit jinak ... Zhruba půlku epizody jsem měla neuvěřitelné nutkátní prorazit pěst obrazovkou ... ()

Najt

Další parádní díl o ktery se postarala dvojice Tony/Clay. Postavy se vyvíjejí, vražda se vyšetřuje a Clay zjišťuje, že láska a přátelství jsou velmi důležité věci. ()