Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Špatné zprávy na sebe nenechávají dlouho čekat (S03E09)

(epizoda)
  • USA Always Waiting for the Next Bad News

Policie z vraždy podezírá Claye. Ani zjistí, že Bryce zachránil Justina z nebezpečné situace, a nachytá Justina při lži. (Netflix)

ALIENka_

Definitivně přidávám k Ani další otravnou píču, která mě snad sere ještě víc a to sice Jessicu. Její teorie o tom, jak školní fotbalovej tým tvoří násilníky je snad míň uvěřitelnej než, že je země placka, a to už je kurva co říct. Protože víte co, když rozpustíte tým, kterej je úspěšnej jako prase, pomáhá dostat se studentům na vejšku a pro někoho je to vášeň, tak určitě pomůžete atmosféře ve škole, a vůbec by se nemohlo stát, že byste tím třeba nasrali půlku školy, to vůbec ne. Hodnocení: 3/10 ()

fisus

Tahle série je fakt nejslabší.Ani nevím,proč mě to vlastně baví.Je to pořád dokola.Ani mele pořád dokola ty samé rádoby záhadné kecy,Clay má pořád jeden a ten samý výraz a důkaz,který se na konci jednoho dílu ukáže být přelomový,je v dalším díle vlastně k ničemu.Ty 4 díly už nějak dorazím,ale děsím se 4.serie.Třeba se vrátí Hannah,která možná vůbec není mrtvá a ukáže se,že jí vlastně unesli ufoni. ()

Najt

Vše pokračuje v předchozích šlépějích. Podezřelý je stále Clay, ten však pátrá po skutečným vrahovi. Za podezřelého se objevuje i Justin, který opět bere. Nicméně po chvíli zjistíme, že je bez motivu. Je to zajímavý. ()