Pár věcí, které jsem ti neřekla (S03E11) (epizoda)

There Are a Few Things I Haven't Told You

Drama / Mysteriózní

USA, 2019, 54 min

Ten protest byl dost směšnej a přesně takhle jsem čekal, že dopadne. Natahovaná nuda! Přemýšel jsem o 2 hvězdách. Už mi řekněte kdo je vrah a nazdar.(14.2.2020)

Homecoming byl parádní.. A Bryce mi je hrozně líto.. Smrt byla to poslední co si zasloužil.. Zasloužil si začít nový život. Už se blížíme do finále, tak jsem zvědavý jak to celé dopadne.(9.10.2019)

Konečne zápas okolo ktorého sa to celé odvíja. Ale úprimne, čakala som viac. Moje predstavy zahŕňali bitku a nejaké scény s ostatnými postavami, o tom, kde boli a čo robili po "tom zápase", o ktorom som toho od prvej časti toľko počula.(19.3.2020)

1. Díl, kde se dozvídáme něco důležitého o večeru, kdy zemřel Bryce. Ještě to bude zajímavý!!(4.9.2019)

• ALIENka_

To zas byla pičovina. Celou dobu čekám na ten homecoming zápas, říkám si jaká to bude mrda a ono hovno. Navíc to tam bylo tak na 30 sekund a většinu času ještě k tomu zabraly ty otravný feministky. Klasicky se zase po celou dobu nic nedělo, až na konci se ukázalo, že Clay chce nenápadně zmizet, což je největší pičovina, která ho mohla napadnout, vzhledem k tomu, že je podezřelej numero uno. Takhle ho rovnou zavřou ať je vinnej nebo ne. Hodnocení: 2/10(15.9.2019)