Clayovo zatčení vede jeho přátele k pár zatraceně riskantním rozhodnutím. Vyjde najevo celá pravda o rvačce při fotbalovém zápase. (Netflix)

ALIENka_

Tak konečně po zkurvenejch 12 epizodách se něco stalo. Konečně jsem viděla smrt Bryce (ok teď zním jako psychouš, ale víte co myslím). Samozřejmě klasika - když tvůrci neví, jak by se mělo přijít na to, kdo spáchal vraždu, prostě tam nahoděj týpka, co se sám přizná a hotovo. Ale jinak jsem ráda, že do tý věci se znásilněním zahrnuli i chlapi, protože o tom absolutně nikdo nemluví a děje se to. Asi k tomu už nemám co víc říct, další epizoda je díky bohu poslední, tak budu mít od tohohle seriálu zase chvíli pokoj. Hodnocení: 6/10 ()

IvcaSammet

Sice to byla epizoda plná motivačních keců, ale to mi překvapivě tentokrát vůbec nevadilo. Super vývoj děje, ta scéna s "I am a survivor" mi asi v hlavě zůstane ještě dlouho. Ještě teď mám husí kůži. ()

Terezinka198

Zavři hubu, Ani. Děkuju. Kecy, kecy, kecy. "Já to udělal." "Blbost, já to udělal." "Ne, já jsem vrah." Ani: "Víte, já vím kdo to udělal, ale jsem kráva, co podezřívá každého a každý měl přece motiv. A taky budu mít pořád debilní kecy, aby to vypadalo zajímavě, protože jinak jde tenhle seriál do prdele." Ffs, ať už tahle telenovela skončí. Hnusí jméno úžasné, druhé série a první série, která byla stonásobně lepší, než celá tahle fraška (pardon, sračka). ()