Na neslávne známej sérii vrážd z 9. augusta 1969 sa pod vedením Charlesa Mansona (Matt Smith) zúčastnili aj tri ženy -  Patricia Krenwinkelová (Sosie Bacon), Susan Atkinsová (Marianne Rendón) a Leslie „Lulu“ Van Houten (Hannah Murray) - ktoré neskôr čakal proces a odsúdenie. Ako sa dostali do jeho bandy a ako nastala ich premena z nevinných dievčat na nemilostné zrúdy? (Arsenal83)

Arsenal83

V prvom rade nerozumiem, prečo hral psychopata Mansona Matt Smith, keďže je podstatne vyšší. Tam mali dať normálne nízkeho trpaslíka, aby bolo všetkým jasné, čo za nedorobok to bol tá odporná kreatúra. Ale herecky to inak zvládol dobre. Myslel som si však, že konečne uvidím film, čo mi tak odpornú vraždu ešte lepšie priblíži, ale ono mi to priblížilo len to, že Mansonova banda bola chasa feťákov, ktorí tancovali na jeho gitarové sóla a okrem živenia sa odpadkami z kontajnerov mali na práci len orgie. A ešte počúvali nejaké tie rasistické reči a potom zase orgie. Ako fakt poučné no. No a z toho vraždenia sme nakoniec nevideli nič. ()

majo0007

Feministický pohľad na Charlieho "family" a jeho ženské osadenstvo, o ktoré by ste si neopreli ani kolobežku, nieto ešte bicykel - nie, že by vám ich ujebali, ale aby vám proste od špaty nezhrdzavely. Pri sledovaní filmu máte nutkanie vkročiť na farmu a každého udrbať s kladivom po hlave, aby sa zobudil. Pobavil - až komicky - hlavne "konkurz" a príprava pred Terry Melcherom s "naked boobs" křovím v pozadí, ktorý bol vlastne spúšťačom celého toho všetkého. Kto čaká na toľko preslávené mordy - príde skrátka - je to len pár sekundová montáž-bokovka, stredobodom filmu je život na ranči (kvitujem, že neuvidíte žiadne psychadelicko-rádoby-avantgardné LSD scény). Neviem, či to bol úchylný zámer režisérky, alebo len môj osobný dojem - film sa vám skúša (v závere) vsugerovať hru na strunu súcitu s tromi opicami, ktoré právom zhnili a ešte stále hnijú v base. Naopak, herecké výkony sú tip-top, Matt Smith v roli Mansona hrá na Oscara, oproti tohtoročnému The Haunting of Sharon Tate sa jedná o masterpiece. ()

sator

Tři mladé ženy byly odsouzeny k smrti v neslavném případě Mansonovy vraždy, ale když byl trest smrti zrušen, jejich trest se stal doživotím. Jeden mladý postgraduální student byl poslán, aby je učil - a skrze ni jsme svědky jejich proměny, když čelí realitě svých strašných zločinů.(Jen sem si to přeložil, abych věděl že se na to nechci dívat .-) ()

GameboyNES

Co to jako mělo bejt? Bulharský soft porno? Tak hnusný neherečky jsem už dlouho neviděl. Jako fajn ukazovali cecky ale vraždy stáli za hovno! Za ty cecky jednu slabou ()