poster

Quality Time (festivalový název)

 • Nizozemsko

  Quality Time

 • anglický

  Quality Time

Komedie / Drama

Nizozemsko / Norsko, 2017, 85 min

Režie:

Daan Bakker

Scénář:

Daan Bakker

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • J*A*S*M
  ****

  Pane bože, díky za tu poslední scénu. Já si vždycky myslel, že tahle situace štve jenom mne.(3.7.2017)

 • Bakllazaan
  ****

  Originalni, vtipne, experimentalni. Uprimne nechapu nizke hodnoceni. Jakmile holt neni film podle sablony, tak to prumerny honza nedává(5.7.2017)

 • venca163
  ****

  Ono je to vlastně spíš 5 kraťasů, než celovečerák. Hned u prvního jsem se vyděsil z tý formy, ale zpětně se z toho dobře hláškuje (mlíko mlíko mlíko!). Pobavily mě i ostatní, vášnivý (a retardovaný) fotograf, pohádkový cestování časem, ten zlatej retrívr a zalíbení se rodině in law. Všechny mají perfektní tah na branku, jasný sdělení a je to bžunda. Scéna hry na kytaru je bezkonkurenčně nejlepší produkt letošních Varů! #kviff (80%)(6.7.2017)

 • FilmWave
  ****

  Wow, neskutečně ujeté, ale stejně tak originální a melancholicky vtipné.(5.7.2017)

 • dhejbal
  ****

  Opravdu velice bizarní záležitost. Quality Time je sice prezentován jako jedno dílo, ale vlastně se skládá z pěti samostatných příběhů. Jednotlivé části si nejsou podobné téměř ničím, respektive každý příběh je vyšinutý úplně jiným způsobem. Skvělé zpestření filmového festivalu.(9.7.2017)

 • krtonozka
  *****

  Originální, zábavné a inspirující. První příběh má jednoduchou myšlenku, ale zpracování tomu dává další rozměr - Koen, Koen, Koen! Ham and Milk! Who is uncle Ben? Druhý příběh - geniální podání inspirované mapami z počítačových her. Třetí příběh je krásně pohádkový. Čtvrtý je ujeté intermezzo před konečně tradiční povídkou v pátém příběhu. Každý příběh má svůj styl a díky tomu nevadí náročnější podání. Skvěle jsem se bavil.(5.7.2017)

 • iN
  ****

  Opravdu kvalitní čas strávený s mými oblíbenými severskými tvůrci. Zpracování první povídky bezkonkurenční, sice jsem na začátku myslel, že si ze mě někdo dělá srandu, ale nakonec se z toho vyklubala nejhláškovatější povídka všech dob :-) Koen! There's ham! Další povídka s retardovaným fotografem mě občas svými vizuály připomínala počítačové hry (pohled zeshora, textové dialogy, pohled na rovnou silnici s jedoucím autem), třetí povídka byla malým výletem do dětsví, čtvrtá zase výsměchem fenoménu UFO. No a v páté povídce se Jeffovi nějak nedaří okouzlit rodinu své přítelkyně - a že se snaží vařením, stavěním debilní plošiny nad potokem, no ale pěkně si je vychutná poslední scénou :-D(11.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace