Série(2) / Epizody(16)

Mladého ambiciózního Johana a jeho partičku kamarádů zaskočí znepokojivé události poté, co navštíví opuštěné lyžařské středisko Black Lake, místo děsivého zločinu. Do tohoto odlehlého a zanedbaného resortu, který je už léta zavřený, se Johan rozhodne vzít své přátele. Sní o tom, že znovu otevře opuštěný hotel a navrátí mu někdejší slávu. Původně zábavný průzkumnický výlet ale brzy nabere děsivý spád. Během první noci probudí Johanovu přítelkyni nepříjemné bouchání ozývající se ze sklepa. Správce jim nedovolí prozkoumat, o co šlo. Vyjde najevo, že středisko bylo uzavřeno poté, co zde byla nalezena mrtvá, uškrcená rodina. Členové skupiny se jeden po druhém budí s krví podlitýma očima z nočních můr, v nichž byli sami uškrceni. Strach a nebezpečí roste a Hanne začne být přesvědčená, že jim nadpřirozené síly nepřejí nic dobrého. Komu se dá věřit? A kdo přežije? (HBO Europe)

Recenze uživatele MT_Y k tomuto seriálu (1)

Černé jezero (2016)

Nechápu ty nízká hodnocení a kritiky že je to vlastně seriál o ničem. Je to psychologie, na jednu stranu snadný příběh ale ta podstata z toho to je to důležité. Jasně že to má i své zápory, ale tady v tom seriálu je nevidím jako velký trouble či překážku. 97% - 5 hvězd 😉 Druhá řada je podobné dobrá, těch zadrhelů je více, ale stále kvalitní a psychologie je zde opět skvělá. Vše jsem zkrátil a nějak nadále neroztahoval, přec jen jedna se svým způsobem ještě o jakýsi novější snímek, a tak ti co to neviděli bych nechtěl spoilerovat žádným směrem. ()