Ed Sheeran - Shape of You

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2017, 4:23 min

TomX2

Fajn text, spev, hlas, aj rytmus.. je na svete ani nie rok a už je vidieť že to bude možno budúca klasika?! ()

martin1m2

Ed je síce na scéne pár rokov, ale až teraz ma totálne dostal práve týmto počinom ... To je niečo neskutočné ako som sa zbláznil do tejto pesničky ... Počul som ju už stovky krát, mám ju na zvonenie v mobile aj budíku :D A ten klip? Ed je strašný sympaťák a pohoďák a celá atmosféra, prevedenie, posolstvo, príbeh klipu ==) DOKONALOSŤ! A tá baba je taká kočka! Strašne mi pripomína spolužiačku zo strednej a nemôžem sa na ňu prestať pozerať ... you know what I mean? :P ♥ 100 % --- toto proste nemá chybu ... po žiadnej stránke ... ()

corpsy

Ok, občas si uvedomuje, že asi nepatrím veľmi do dnešnej doby, som stará škola, ale prosím, aby mi niekto vysvetlil prečo toľké orgazmy okolo videolklipu ( 4 mld pozretí na Yt. ). ()

orkadimenza

Ze začátku mi to přišlo jen jako obyčejná písnička s dobrým rytmem, postupem času se mi ale Shape of you uchovala v paměti a nakonec se to ukázalo jako velmi chytlavá píseň, a už jsem se nejednou přistihl, jak si ji prozpěvuji nebo jak zbystřím při zaznění v rádiu. Souhlasím s meritem, Ed by mohl klidně hrát, nejen pársekundovou bezvýznamnou roli v Dítěti Bridget Jonesové. ()

• Skladba sa od vydania stala okamžite hitom a na sociálnej video sieti YouTube získala v priebehu jedneho týždňa viac ako 100 miliónov zhliadnutí. (TomX2)