poster

Job Interviews (divadelní záznam)

Komedie / Drama

Česko, 2016, 94 min

Režie:

Petr Zelenka

Scénář:

Petr Zelenka (divadelní hra)
 • Fifer
  ****

  Typickej Zelenka. Vtipnej, kousavej, kritizující bezcitný kapitalismus. Ozvěny Samotářů cítíte z každého druhého dialogu. Bavilo mě to. Nicméně je fakt, že zrovna v téhle hře už se některé jeho motivy opakují. A navíc, nic proti hercům - vedli si dobře, ale frajeři z Dejvického divadla by ten text možná posunuli vejš. Ať tak či tak, Zelenka mě téměř nikdy nemůže zklamat.(2.7.2018)

 • Radiq
  ***

  Věra Hlaváčková, pro mě neznámá herečka, to zahrála vskutku skvěle. Je tam pár super a černohumornejch vtípků, zasmál jsem se několikrát. Ale taky to často jede po vážné lince a to už není takovy terno. Trošku mi to tou atmosférou, kvalitou a zpracováním připomnělo Zelenkovo FUK. Hlavní je, že mě to bavilo a že to byla víc komedie než drama..(28.1.2018)

 • Bigrambo
  ****

  Taková, chtělo by se říct „nezelenkovská“ divadelní hra, která ovšem trefně tepe nešvary a problémy dnešní uspěchané doby.(27.7.2017)

 • rivah
  ****

  Hra je chytře napsaná a sedí na naši dobu, Věra Hlaváčková je přesvědčivá. Ještě kdyby režisér usměrnil jevištní mluvu (nestačí dobře hrát, ale herci musí být vždy dobře rozumět), bylo by to dokonalé.(1.3.2017)