Job Interviews (divadelní záznam)

Komedie / Drama

Česko, 2016, 94 min

Petr Zelenka

Petr Zelenka (divadelní hra)

Typickej Zelenka. Vtipnej, kousavej, kritizující bezcitný kapitalismus. Ozvěny Samotářů cítíte z každého druhého dialogu. Bavilo mě to. Nicméně je fakt, že zrovna v téhle hře už se některé jeho motivy opakují. A navíc, nic proti hercům - vedli si dobře, ale frajeři z Dejvického divadla by ten text možná posunuli vejš. Ať tak či tak, Zelenka mě téměř nikdy nemůže zklamat.(2.7.2018)

Věra Hlaváčková, pro mě neznámá herečka, to zahrála vskutku skvěle. Je tam pár super a černohumornejch vtípků, zasmál jsem se několikrát. Ale taky to často jede po vážné lince a to už není takovy terno. Trošku mi to tou atmosférou, kvalitou a zpracováním připomnělo Zelenkovo FUK. Hlavní je, že mě to bavilo a že to byla víc komedie než drama..(28.1.2018)

Taková, chtělo by se říct „nezelenkovská“ divadelní hra, která ovšem trefně tepe nešvary a problémy dnešní uspěchané doby.(27.7.2017)

Hra je chytře napsaná a sedí na naši dobu, Věra Hlaváčková je přesvědčivá. Ještě kdyby režisér usměrnil jevištní mluvu (nestačí dobře hrát, ale herci musí být vždy dobře rozumět), bylo by to dokonalé.(1.3.2017)