poster

Poliziotto senza paura

 • anglický

  Fearless

 • anglický

  Fearless Fuzz

 • anglický

  Fatal Charm

 • anglický

  The Private Detective

 • USA

  Magnum Cop

Krimi

Itálie / Rakousko, 1978, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Karlos80
  ***

  Marně jsem se snažil na tomto filmu alespoň něco objevit, bohužel, kvůli většině klišovitých scén, trochu matoucího spiknutí a i přes víceméně standardní výkon hlavního představitele Merliho (soukromý detektiv, který je poslán do Rakouska snažit se odkrýt tajemství narůstajících případů pohřešovaných osob, většinou mladých žen) mě toto Massiho v pořadí již jedenácté poliziesco příliš neoslovilo. První polovina je hodně ukecaná a nic moc se v ní neděje, krom toho jsou tam i komediální prvky, a to v tomto případě u tohoto druhu filmu příliš nemusím (tedy jak u koho). Zaujala mě tak jen Joan Collins v roli svůdné femme fatale, která svým příchodem asi kolem 40. minuty dala filmu trochu více šťávy, viz její číslo v klubu a pak nahá scéna na konci. Když vezmu v úvahu, že zde hrála suma sumárum asi tak 15 minut, tak odvedla docela dobrou práci. Když k tomu připočtu velmi dobré atmosferické Ciprianiho hudební skóre a částečně i charismatického Merliho v nějakých těch pěstních bitkách, dělá mi to hezké tři hvězdičky.(4.5.2010)

 • Martin741
  ****

  Tak a bieda pri komentovani polizzioteschi filmov pokracuje - mam k dispozicii len komentar miestneho konspiracneho teoretika Karla Chrochta, inak kvalitni komentatori -fragre, tron, Pomo, radek99, Oskar atd atd poliziotteschi filmy praktickky nekomentuju. Ako v reziserskej tvorbe Stelvia Massiho /Squadra Volante, Mark il poliziotto spara per primo, Convoy Busters/ ide o nadpriemerne poliziotteschi, ale jedna sa len o lahky nadpriemer. Hudba vyborna, tempo tiez, dialogy som si uzival, Maurizio Merli sice nie je moj oblubeny herec, ale tu hral na urovni, prakticky ceôly film tahal on, potom po x minutach sa pripojila Joan Collins. Za mna slubne poliziotteschi, Massi ako reziser nesklamal, a som rad, ze sa opat rozchadzam s Karlom Chrochtom : 70 %(28.4.2018)

 • vitekpe
  **

  Joan Collins nejde prehlednout, to je samozrejme. Ale podobne jako zminuje kolega, ani ja jsem nenasel nic, cim bych si tento film zapamatoval. Poradne akce se tam nedockame, a cele mi to prislo spis jak nejaka romanticka krimi...no, nevadi, kazdy den neni posviceni...(20.4.2014)