• ještěžiju

Když už chtěli zkopírovat relativně úspěšnou a zábavnou šou ze Slovenska, tak to měli udělat se vším všudy ... což o to, že je pan Bouček pohotový a jazykově schopný moderátor, taková Banášová se sama všech doprovodných her sama zúčastňuje .. tady pan Bouček spíš bude vystupovat jako posměváček druhých ... no a taky by měli více zúžit výběr komentujících jednotlivé klipy respektive písničky .. ale oni přece musí vědět nejlépe, jak ten pořad prezentovat, proč by je měly zajímat názory diváků ... tak uvidíme, jak jim to dlouho vydrží.(19.2.2017)

• DavidAAAA

Doprdele, takovou kravinu jsem už dlouho neviděl ( teda spíš neslyšel, protože jsem byl pouze donucen být v místnosti, kde to bylo puštěné, snažil jsem se nedívat ). Za prvý jako kultovní písničku si představuju fakt něco jinýho, než idiotskou odrhovačku od český hvězdičky, která byla asi tak rok slavná. Za druhý jako zábavu si představuju něco jinýho, než trapný plkání trapnýho Boučka, fakt moc lituju Farnou, že se do tohohle nechala uvrtat ( snažila se sice klesnout mentálně na úroveň ostatních, naštěstí se jí to moc nepodařilo a působila tam jak mimozemšťan ). Za třetí, naprosto nesnáším publikum, jehož standing ovation je vyvoláno pokynem režiséra a ne tím, co se skutečně odehrává. Jsem šťastný, že jsem neskončil s hlavou rozmlácenou o zeď tím, jak jsem se do ní neustále tloukl ve zbožném přání, ať už tenhle trapnej výmaz mozku konečně skončí. Trapný, ubohý, neskutečně debilní pořad.(19.2.2017)

• kiva

Je to špatný, je to špatný, je to.....Slizký a užvaněný Bouček se slovní zásobou desetiletého dítěte, Hrdinka, bože to je sestava. Že je Pokondr v každé kravině, to nepřekvapuje, ale Brzobohatý a Farna? Myslela jsem, že mají lepší vkus. Příšerný a falešný Lunetic, božský Kája...Těch pár ukázek opravdu dobrých písniček to nemohlo zachránit, pokud je 90 minut ze sta trapných, něco je hodně špatně.(19.2.2017)

• SNCIS

Libor Bouček není moderátor vůbec to neumí, je to trapák. Při pohledu na něj mi je zle. Chová se mluví jako by mu bylo 5 let. Pokud chtěla TV Nova kvalitní pořad s kvalitním moderátorem měla zavolat Ondru Sokolo. To je bavič a pan moderátor. Lituji hosty především Ondru Brzobohatého a Ewu Farnou, protože mají oba IQ a museli poslouchat, tak debilní kecy "Bučka" a smát se vtipům, které si povídají tak děti ve školce. Doufám že to Nova brzo zruší nebo alspoň vymění moderátora. Ono, když to bude moderovat někdo inteligetní kdo dokáže pobavit hned to bude o něčem jiném. Možná by to pak mělo i úspěch, ale takhle se tomu konkrétně já budu vyhýbat. Hodnotím jako odpad! Nic jiného si to nezaslouží....(19.2.2017)

Vše co se objeví na Slovensku jde do Novy. Jen akorát nevkusnější a navíc s horším moderátorem. Navíc to že to na Slovensku běží, už od roku 2014 a mi Češi to uvádíme až teď je docela trapné. Takže je lepší se koukat na Markíze každou středu na původní a i vtipnější Chart Show, anebo se koukat každou sobotu na pouhou napodobeninu(18.2.2017)