poster

The Institute

Thriller

USA, 2017, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • tron
  **

  Hmmm, človeče, je to úplne WTF, ale ja vlastne ani poriadne neviem, o čom to bolo. Bola tam atmosféra, psychiatrická klinika, celkom dobrí herci, ale celé to išlo tak hrozne mimo mňa, že som z toho absolútne nič nemal a nakoniec som bol prekvapený, že sa to už skončilo, hoci sa mi zdalo, že sa to ešte len pred chvíľkou začalo. Strašne neviditeľný film. "Až" 40% dávam preto, že po filmárskej stránke to nie je zlé. "Len" je to proste neskutočná nuda.(9.5.2017)

 • Britney75
  *

  James Franco se tentokrát seknujako režisér l! Celé mě to nebavilo, čekala jsem, že tam teda někde uvidím tu Pamelu Anderson, ale nějak mi asi unikla. Každopádně bylo to nezáživné!(27.4.2017)

 • Morholt
  *

  Buchtu zavřou do ústavu, kde na ní doktor dělá různé nepříjemné hokus pokusy a tvrdí jí, jak se jí to strašně líbí. Do toho je zamíchaná nějaká sekta, Quasimodo a já nevim co všechno. Příšerný a zmatený slepenec bez valného smyslu, jehož jediná pozitiva zmínil Martin29 a já s ním v tomhle souhlasím. Začíná být docela těžké na Franca nenarazit, ale v jeho případě začíná platit otřepaná fráze, že kvantita jde na úkor kvality. 10%(21.4.2017)

 • kaylin
  **

  Docela mi imponuje, jak je James Franco tvůrčí, jak ze sebe chrlí herecké výkony, ale také režijní a scenáristické kusy. Bohužel ne vždy to jsou perly. Je strašně moc vidět, že Franco má rád americké autory a má je hodně načtené. Promítá se to i do filmu "The Institute", který chce být trochu hororem, trochu dramatem, trochu thrillerem, ale ve skutečnosti je celkem prázdný.(7.3.2017)

 • Martin29
  *

  Pan Franco je možná dobrý herec, ale jako režisér zde totálně pohořel. Isabel je poslána do zařízení v Rosewoodu kde ji údajně můžou pomoci. Doktor jí vysvětlí, že problém není v ní, ale v lidech a že by měla být sama sebou a on jí s tím pomůže. Takže ji dává jakýsi jed zhruba 5krát ji přetáhne bičíkem po zádech poleje horkou vodou a donutí zbičovat jakousi holku a zabít svého bratra. Pak jí řekne, že je někdo úplně jiný a nacvičuje s ní první jakousi hru a pak čarodějnické procesy. To vše v područí jakési sekty samozřejmě pak isabel prozře a pomstí se. Jako horor to selhává na plné čáře (jedna zbičovaná ženská a jeden krvavý plášť případně záběr na pitvanou mrtvolu už nic světoborného neukáže v dnešní době) jako thriller je to též slabší. Ta 1 hvězda je za herečku Isabely a za tu scénu z kyvadlem.(12.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace