BECKY LYNCH VS. MICKIE JAMES - 1* - Mickie rozhodně není nijak povedený návrat, Není ani hezká ani příliš talentovaná a do nového divas konceptu se nehodí. APOLLO CREWS A KALISTO VS. DOLPH ZIGGLER - 2* - Dolph jako heel by se mi líbil, ale Apollo je šíleně nezajímavý a Kalisto neměj prostor. TAG TEAM TOURNAMENT - 3* - Neurazilo, ale nenadchlo. Smackdown má docela slabý tag team roster. NIKKI BELLA VS. NATALYA - 2* - Natalya mi vyloženě pije krev. Nikki se alespoň trochu zlepšila, ale Natalya je znovu nehodící se koncept divy. RANDY ORTON VS. LUKE HARPER - 4* - Velmi slušný feud a velmi slušný zápas. Na to, jak jsou oba pohybliví, tak ukázali velmi slušný wrestling. Palec hore. NAOMI VS. ALEXA BLISS - 3* - Nejlepší divas zápas celé show, i když nerozumím tomu, proč bylo opravdu nutné dát tři ženské zápasy. ELIMINATION CHAMBER MATCH - 4* - No, čekal bych od main eventu více. Samozřejmě to bylo dobré, ale neudrží s eto v paměti. Navíc vítěz byl předem jasný.(25.6.2018)

Na môj vkus až príliš čitateľné. Povedal by som, že až nehodné scenáristov. :((22.12.2017)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Air“ od No Wyld. (TheSpearCZ)