Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Občas mírně úsmvěný thriller o hrabivosti, milostných pletkách a podvodech vypráví příběh jednoho partnerského čtyřůhelníku. Je tu Sandra Dunmore, zdánlivě mravná a veselá žena, která prodává nemovitosti a miluje film The Sound Of Music. Kromě toho však má jedno tajemství. Je totiž provdaná za reklamního manažera Jakea Dunmorea, který má potíže s prací a pitím, a udržuje milostný poměr s jeho bratrem Benem, který pro firmu pracuje v oddělení styku s veřejností. Ben ovšem, aby to nebylo tak jednoduché, ve volných chvílích koketuje se svou podřízenou Peggy, která je sice krásná a svůdná, leč poněkud nestálá a ukrývající jedno poněkud temné tajemství. Když se Ben rozhodne Sandru opustit, aby mohl být s Peggy, není nic divného, že se žena rozzuří a vědoma si toho jak bude Jake vyvádět, ke vztahu s Benem se přizná. Pomstychtivý Jake vyrazí za Benem a jejich střetnutí přeroste v potyčku, která končí nečekanou tragédií. Během rvačky totiž Ben vypadne z okna a zemře. Zanechá po sobě vysokou životní pojistku, která všechny jěště rozdělí. Netrvá dlouho a všichni tři se perou o peníze, které po sobě Ben zanechal. A to nejhgorší ma ještě přijít. Na scéně se objevuje policejní detektiv Rita Pompano. Cynická a otrlá veteránka, která už toho viděla příliš mnoho, aby jí mohlo něco překvapit. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

ivishka 

všechny recenze uživatele

Tak to pro mě bylo celkem překvapení vidět Patricii Arquette jako mrchu.Mysteriózní to tedy nebylo vůbec ale zato komediální dost mohli by skoro i přidat titul erotický :-D. Zajímavé zjištění pro mě bylo,že zde hraje policistku,která měla neotřelým způsobem takříkajíc pod čepicí právě Ellen DeGeneres.No jak vidno mrchy si žijí dobře tak to dopadlo naprosto předvídatelně. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Sympatický, černohumorný spletenec několika šílených osudů, plný nečekaných zvratů, přibývajících mordů a šokujících podvodů v partnerském čtyřúhelníku, který pohromadě drží vyhraněný Roland Joffé (jeho nejnovější Captivity je bohužel už zcela jinou kapitolou). Další stylovou kreaci dokonale předvedla všestranná Patricia Arquette, hrdinka, která se vypořádává s mužským světem po svém. Za zmínku stojí bezesporu i neokoukaná kamera Dante Spinottiho!! ()

Reklama

lennyd 

všechny recenze uživatele

Jake a Ben jsou bratři jak se patří, pracují ve stejné společnosti, a vše spolu sdílí (včetně "svých" žen). Když je Ben nalezen mrtvý a firma hodlá vyplatit několikamiliónovou pojistku, začne být Jake v podezření, že smrt bratra zavinil. A když se náhle objeví čerstvá manželka mrtvého, rozhodne Jake a jeho přítelkyně se o peníze bojovat... Ne, fakt nemám rád takovéto filmy. Sice se ve filmu (kromě kromě cynické vyšetřovatelky a jejího nábožensky potrhlého pucfleka) objevují jen čtyři postavy, ale zhruba po čtvrthodině jsem přestal vnímat kdo je kdo, a vše se začalo zamotávat - chápu, to měl být asi cíl - co nejvíce diváka zmást, aby zatoužil tento film vidět znovu. Ale to se ve mně fakt spletli, tento film rozhodně znovu vidět nechci, a pokud už zatoužím po podobném žánru, tak si radši pustím Nebezpečné hry nebo něco takového. ()

Oxymoron 

všechny recenze uživatele

Klasický 6x zamotaný, 4x promotaný a 12x namotaný thriller, který nechce divákovi vyzradit ani špetku z toho, jak to celé dopadne a díky tomu to nakonec dopadne úplně divně. Ovšem při účasti Patricie Arquette, která každý druhý záběr ukáže alespoň jeden díl ze svého bohatého šatníku spodního prádla, pár lidí až do úplného konce určitě vydrží. ()

KajusaK 

všechny recenze uživatele

Opět jedna detektivka s úžasnou Mary-Louise Parker která je tu o 26 let mladší :D) a navíc Ellen DeGeneres které role sedla až moc :D) ... Občas vtipné, někdy napínavé ale dooost předvídatelné a na konci ještě mohl být nějaký šok .. Jinak byla hodně dobře zvolená chytlavá hudba .. Podle mě ale horší než Loupení jehnátek .. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Poslední film herce George Furtha (Pumiiix)

Reklama

Reklama