Jamiroquai - Cosmic Girl

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 1996, 3:59 min

Jay Kay, Nick Mason

Cosmic Girl je druhý singl z třetího studiového alba Funny Without Moving (1996) vydaný 11. listopadu 1996. Umístil se na 6. místě v britském žebříčku. Hudební videoklip ukazuje tři slavná auta, která projíždějí španělskými dálnicemi přes pouštní krajinu. Vozidla na videu jsou černé Ferrari F355 Berlinetta, fialové Lamborghini Diablo SE30 a červené Ferrari F40. Jay Kay řídí fialové Lamborghini se Stuartem Zenderem na sedadle spolujezdce. (Epistemolog)

corpsy

Prehliadka namachrovaných autíčok, v excelentne nasnímanom videoklipe. Samozrejme, mňa zaujalo iba to druhé. ()

MM_Ramone

Pieseň "Cosmic Girl" je v poradí druhá skladba z tretieho radového, štúdiového albumu anglickej funk acid jazz soulovej hudobnej skupiny Jamiroquai. Album nesie názov "Travelling Without Moving". Vyšiel dvadsiateho ôsmeho augusta roku 1996 pod značkou vydavateľstva Sony Soho Square (Sony S2 Records). Ku songu "Cosmic Girl" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Je to pohladenie po duši nie len pre fanúšikov tejto originálnej hudobnej formácie, ale aj pre obdivovateľov luxusných áut so silnými motormi. V profesionálne natočenom klipe sa po španielskych cestách na plný plyn rozbehli tri automobilové diamanty: Ferrari F355 Berlinetta, Lamborgini Diablo SE30 a Ferrari F40. **** ()

• Vozidla na videu jsou černé Ferrari F355 Berlinetta, fialové Lamborghini Diablo SE30 a červené Ferrari F40. Jay Kay řídí fialovou Lamborghini se Stuartem Zenderem na sedadle spolujezdce. (Epistemolog)
  • Videoklip byl natočen v Cabo de Gata ve Španělsku. (Epistemolog)
  • Auto, které se objevilo ve videoklipu, bylo pronajato od místního sběratele. F40 poskytl bubeník kapely Pink Floyd Nick Mason, který také ve videoklipu řídil. (Epistemolog)