poster

Dangsini jamdeun (TV seriál)

 • Jižní Korea

  당신이 잠든 사이에

 • anglický

  While You Were Sleeping

Fantasy / Thriller / Romantický

Jižní Korea, 2017, 32x35 min

 • Pethushka
  ***

  Nejlepší na celém seriálu je soundtrack. Ten je pětihvězdičkový. A pak je tu Suzy... ta byla fajn, ne úžasná, prostě "jen" fajn. Víc jí podle mě role nedovolila. A to mě trochu štve. Ne že by šlo o špatný seriál, ale stejně je to pro mě spíš zklamání. Něco tomu chybělo, možná tam nebyla ta správná chemie mezi herci. Případy nebyly špatné, ale taky mě časem omrzely. Dávám tři hvězdičky, které jsou ale slabší.(21.1.2019)

 • albionlady
  *****

  Nikdy by som si nebola pomyslela, že ma tak bude baviť seriál, ktorého hlavní hrdinovia sú prokurátor, reportérka a policajt (a záporák právnik). Drámy z kriminálneho prostredia obzvlášť neobľubujem. Lenže toto nebola obyčajná dráma z kriminálneho prostredia! Prorocké sny seriálu dodali šmrnc a predstavené prípady mi pripadali zaujímavé snáď aj preto, že sme sa o živote jednotlivých postáv, ktoré s nimi boli spojené, dozvedeli viac a vždy nejako súviseli s hlavnými protagonistami. Na hlavnú dvojicu sa sťažovať nemôžem, aj keď som v kútiku duše viac fandila Woo-Takovi :D než Jae-Chanovi. Kim Won-Hae bol ako Choi Dam-Dong už tradične vy-ni-ka-jú-ci (normálne začínam premýšľať nad tým, že si drámy budem vyberať podľa toho, či v nich hrá) a právnik Lee Yoo-Bum bol skvelý záporák. Vždy som sa tešila, ako obháji najhorších zločincov a potrápi prokurátorov a vždy ma prekvapilo, ako sa vynašiel (Obviniť z vraždy lekára, lebo pacientovi s mŕtvym mozgom pred darovaním orgánov prestrihol aortu? Prečo nie!).(19.9.2018)

 • Vavča
  ***

  Úžasně silný začátek (byť si tvůrci půjčili tak trochu od série True Calling), který zvládne představit hlavní dvojku, Nam Hong-Joo sužována znepokojivými sny a státní zástupce Jung Jae-chan, který se jim pokouší zabránit. Řeší se zde navíc docela závažné otázky na téma viny, trestu, možnosti důkazu, způsobu vyšetřování, tlak veřejnosti na zastupitelství atd., rozhodně nejde o nic povrchního. Seriál má úžasnou kameru, zvukovou, hudební stránku, je někde naprosto jinde, než většina jeho letošních souputníků, zejména v prvních dílech je to vidět, pak už to není tak na odiv, že jde o jednu z nejdražších sérií roku. Jsem překvapen, že nejen Lee Jong-suk zahrál dobře svůj charakter, ale i Suzy ztvárnila povedeně svoji postavu, celkem uvěřitelně a vřele, z té holky fakt něco bude! Navíc hlavní dvojici jistí výborně obsazení herci ve vedlejších roli, ať hlavní záporák, právník Lee Yoo-Beom (kterého vysekl elegantně Lee Sang-Yeob), nebo hostující Kim So-hyeon jako pianistka, případně matka Nam Hong-Joo, kterou hraje Hwang Young-Hee, případně detektiv Choi Dam-Dong, jehož zahrál univerzál Kim Won-Hae. Prostě parádní výběr herců, ale moc dobře vím, co na tom Zíze a dalším chybí, není to tak intenzivní a korejsky romantické, jak by mohlo (a já si obvykle na přeslazenost stěžuji), je to takové někdy hodně platonické nenápadné, žádný žár a drama jako v That Winter, The Wind Blows, nebo Another Oh Hae-Young čekat nemůžete. Přesto oproti W (které bych měl zpětně hodnotit na 3 nebo 3,5 hvězdy) je to povedená série, 3,5 hvězdy. Ale nemá to potenciál na reprízu, hlavní dvojka bych rád v něčem zase viděl.(27.11.2017)

 • Meeryan
  ***

  První díly jsem si maximálně užila, další díly byly dobré, dojem - herci byli dětinští... Suzyina povaha se mi moc nelíbila... Jong Suk tady též neodvedl úplně to, co umí... Od novinářky a prokurátora se přece očekává rafinovanost... bylo ta takové blbunké cool... nevím co se to se mnou děje, ale vážně mi to nesedlo... podotýkám, že nejsem tak stará... (jsem jen o pár měsíců mladší než Jong Suk...), myslím si, že mám právo seriál hodnotit na 2,5(26.12.2017)

 • ainny
  ***

  Asi jsem od seriálu čekala něco víc. Nebylo to vyloženě špatné, ale místy mi to přišlo až příliš naivní. A nějak zvlášť mi nesedli ani herci. Suzy má na víc, než předvedla tady a Jong-suk určitě taky. Navíc nevím, co víc bych napsala. Nic zvláštního ve mně seriál nezanechal (tedy kromě sluníčka Jung Hae-ina). Vyloženě jsem se nenudila, dokoukala jsem až do konce, ale znovu si ho pravděpodobně už nepustím. Lepší průměr.(3.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace