Reklama

Reklama

Epizody(16)

Obsahy(1)

Proč začala mít ty špatné sny a mohou být zastaveny? Nam Hong Joo (Suzy Bae) je nezaměstnaná novinářka, která žije se svou matkou a vynakládá jen velmi málo energie k nalezení placeného zaměstnání. Místo toho tráví svůj čas obdivováním a nadšenou podporou Jung Jae Chana (Jong-suk Lee), začátečnického prokurátora a stoupající hvězdy soudnické profese. Když však začne mít Hong Joo sny předpovídající události blízké budoucnosti, obrátí se k Jae Chanovi pro pomoc. Navzdory jeho rozčilení z otravné Hang Joo, nemá Jae Chan jinou možnost než udělat vše, co je v jeho silách, aby uskutečnění těchto událostí předešel. Dokáže ale tato nesourodá dvojice jednat včas, aby zachránila lidské životy? (Brouzdalka)

(více)

Recenze (14)

ainny 

všechny recenze uživatele

Asi jsem od seriálu čekala něco víc. Nebylo to vyloženě špatné, ale místy mi to přišlo až příliš naivní. A nějak zvlášť mi nesedli ani herci. Suzy má na víc, než předvedla tady a Jong-suk určitě taky. Navíc nevím, co víc bych napsala. Nic zvláštního ve mně seriál nezanechal (tedy kromě sluníčka Jung Hae-ina). Vyloženě jsem se nenudila, dokoukala jsem až do konce, ale znovu si ho pravděpodobně už nepustím. Lepší průměr. ()

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Zajímalo by mě jestli jsou Korejci vážně tak pokroucení a smýšlejí způsobem, že když nějaká osoba něco provede, je odpovědná i její rodina, nebo je to vkládáno téměř do každého jejich seriálu bez jakékoliv souvislosti s tím, jací opravdu jsou.(Klidně pište zprávy, protože mě to fakt zajímá). Další věc, kterou budu hejtit je přehršel dramatických prohlášení obsažených v seriálu. Dost mi kazily jinak skvělý dojem. Co se mi však na While You Were Sleeping moc moc líbilo, tak spousta skvělých nápadů a parádních zvratů u výslechů svědků či podezřelých, při nichž si člověk myslí, že už snad nejde informace převážit na jinou stranu a ejhle, oni vytáhnou něco u čeho člověk musí uznale kývat hlavou, že se jim to povedlo a funguje to. Dost mě také zaujalo jak mnohdy pracují s maličkostmi, které se při správném usazení stávají důležitější než se může zdát. SPOILER Např. když člověk umře, tak po nějakém čase krev v těle klesá na nejníže postavený bod, proto při poranění ve vyšším bodě nedochází k tak masivnímu krvácení a oni zahlásí něco ve smyslu: „Říkal jsem si, že to krvácení je jakési malé na to, že měl umřít na autonehodu.“ KONEC SPOILERU Vážně škoda té spousty cool prohlášení. Nicméně to, že snad vyloženě neodfláknuli žádnej případ mě neskutečně těší. To je u těchto seriálu z JK vzácností. Dále z hereckého výkonu Sang Yeob Leeho jsem slušně řečeno odvařenej. Být ženská, tak se mi snad z toho chlapíka připravují rodidla. Svou mimikou a hraním mě vážně bavil. Skvěle napsanej záporák. ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Nejlepší na celém seriálu je soundtrack. Ten je pětihvězdičkový. A pak je tu Suzy... ta byla fajn, ne úžasná, prostě "jen" fajn. Víc jí podle mě role nedovolila. A to mě trochu štve. Ne že by šlo o špatný seriál, ale stejně je to pro mě spíš zklamání. Něco tomu chybělo, možná tam nebyla ta správná chemie mezi herci. Případy nebyly špatné, ale taky mě časem omrzely. Dávám tři hvězdičky, které jsou ale slabší. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Úžasně silný začátek (byť si tvůrci půjčili tak trochu od série True Calling), který zvládne představit hlavní dvojku, Nam Hong-Joo sužována znepokojivými sny a státní zástupce Jung Jae-chan, který se jim pokouší zabránit. Řeší se zde navíc docela závažné otázky na téma viny, trestu, možnosti důkazu, způsobu vyšetřování, tlak veřejnosti na zastupitelství atd., rozhodně nejde o nic povrchního. Seriál má úžasnou kameru, zvukovou, hudební stránku, je někde naprosto jinde, než většina jeho letošních souputníků, zejména v prvních dílech je to vidět, pak už to není tak na odiv, že jde o jednu z nejdražších sérií roku. Jsem překvapen, že nejen Lee Jong-suk zahrál dobře svůj charakter, ale i Suzy ztvárnila povedeně svoji postavu, celkem uvěřitelně a vřele, z té holky fakt něco bude! Navíc hlavní dvojici jistí výborně obsazení herci ve vedlejších roli, ať hlavní záporák, právník Lee Yoo-Beom (kterého vysekl elegantně Lee Sang-Yeob), nebo hostující Kim So-hyeon jako pianistka, případně matka Nam Hong-Joo, kterou hraje Hwang Young-Hee, případně detektiv Choi Dam-Dong, jehož zahrál univerzál Kim Won-Hae. Prostě parádní výběr herců, ale moc dobře vím, co na tom Zíze a dalším chybí, není to tak intenzivní a korejsky romantické, jak by mohlo (a já si obvykle na přeslazenost stěžuji), je to takové někdy hodně platonické nenápadné, žádný žár a drama jako v That Winter, The Wind Blows, nebo Another Oh Hae-Young čekat nemůžete. Přesto oproti W (které bych měl zpětně hodnotit na 3 nebo 3,5 hvězdy) je to povedená série, 3,5 hvězdy. Ale nemá to potenciál na reprízu, hlavní dvojka bych rád v něčem zase viděl. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Naskočila jsem do toho dobře rozjetého vlaku a užívala si to. Ale pak jsem postupem času začala zjišťovat, že mě to už tolik nebaví. Postupem času mě to bavilo míň a míň, zájem o postavy totálně opadl. Rozhodně to není špatné, herecké výkony také nic nezkazily, námět zajímavý, herci také špičkový. Ale jestliže to na začátku vypadalo na pořádné vzplanutí, tak tak ta jiskra byla potřebovaná na malý ohňostroj, který hned zmizel. Nakonec to všechno bylo polovičaté. 60 %. Přeloženo. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama