UFC Fight Night: Bermudez vs. Korean Zombie

(pořad)
  • USA UFC Fight Night 104 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA, 2017

malylada

Tak za mě jeden z nejpovedenějších turnajů Fight Night. Plno ukončení, skvělých výkonu a koukatelných zápasů. Co k tomu říci, nejsem si jistý, zda je Zombie opravdu zpátky, neboť Bermudez daroval takřka vyhraný zápas a už několikrát ukázal svoji zbrklostí. Nechápu, proč se zbytečně agresivně pouštěl do takedownu, když mu postoj skvěle vycházel. Měl by se dosti zamyslet nad přípravou taktiky. Zombie toho vlastně krom toho zvedáku nic nepředvedl. Jedno ze zklamání večera jednoznačně Grasso a jen se ukazuje, že Invicta je prostě B třída, až na pár výjimek. Dost si nedokážu představit, že by mohla konkurovat zápasnicím TOP 10. Pro Herring určitě ubojované vítězství, které se počítá. OSP jde svými výkony hodně dolů a zařídil, že švýcar se stává skokanem večera ze 160 pozice žebříčku do TOP 10. V prvním kole mile překvapil svým strikem, pestrostí a i když v pozdějších kolech uvadal, tak předvedl slušnou bradu. Myslím si, že mohl OSP dopadnou dopadnout hůře, kdyby pokračoval v drcení přední nohy. OSP absolutně matný, jeho pohyb připomínal důchodce a kde je ten ranař? Myslím si, že jeho období končí a jednoznačný pokles formy můžou využít borci jako Canonier, Cetulaba, Cirkunov. Obávám se, že nastane strmý pád žebříčkem Vick, Skelly, Ramos, Torres se blýskli svělými výkony, ke kterým není snad co dodávat. Překvapení večera Fortuna, který s váhou LHW (UFC 14 dní před turnajem tvrdil, že má 230 Lb) využil příležitost a krásně sestřelil Hamiltona. Škoda, když si vezmu v potaz, jaké soupeře dostává Viktor a jaké Hamilton. Na tohoto frajera bych si už nevsadil ani korunu. Nejkrásnější zápas večera předvedly Andrade s Hill, neskutečnou válku s velkým množstvím přestřelek. Klobouk dolů před jejich fyzičkou a především Hill, která ustála nesmysl. Jednoznačně se zlepšila a měla by dostat kontrakt v UFC. Andrade zasloužený post vyzývatelky, ale vzhledem k průběhu zápasu si myslím, že na Joanu nemá nárok ani náhodou. Potěšil mě krásnými kolínky i Khalil, který byl mým oblíbencem v TUF a konečně se chytil. ()

ConanVJ

(5) Andrade vs. Hill 4* Pěkný ženský strikový zápas, kterému chybí jen zakončení před limitem. ........... Hamilton vs. Fortuna 5* Pěkný, celkem rychlý zápas ukončený KO. Je to i trochu krvavý. (6) Saint Preux vs. Oezdemir 4* Pěkný strikový zápas, s drtícím koncem. ........... Trujillo vs. Vick 4,5. Hodně povedený strikový zápas ukončený parádní submisí. ............ (12) Grasso vs. Herrig 4* Hodně pěkný ženský zápas bez ukončení před limitem. ........... (9) Bermudez vs. Korean Zombie 5* Pěkný rychlý zápas ukončený KO. ............Celkově opět povedený event kterému dávám 80% :) ()