• Nizozemsko

• Austrálie

• Nový Zéland

Horor / Mysteriózní

USA, 2018, 93 min

Slender Man, je fiktivní postava ke které se neváže žádný příběh a tak bylo nutné ho vymyslet a nedopadlo to moc dobře. Na film jsem se hodně těšil, jelikož např. hra je dost děsivá. Je zde pár dobrých momentů , ze kterých největší napětí nažene asi scéna s live přenosem na mobil a blížící se bubák. Neni to vyloženě propadák a jelikož vítám každej horor kterej se dá aspon dokoukat a to se tenhle dal tak dávám za 3 bubáky.(23.10.2018)

• Bozvav

Banda pubertálních, nudících se kravek, jenž tak dlouho provokovala osud, až dopadla dle očekávání. V podstatě nezáživná ječící záležitost, kde se není čeho bát. Možná by se dal najít hlubší význam v tom, že Slender Man je taková mentální anorexie. Všude se o tom píše, mluví, panuje kolem ní spousta mýtů. Holky si ji vyhledávají na internetu, přemýšlí o ní a přes znalost všech rizik ji vyhledávají. A jak tomu jednou propadnou, mnohdy není cesty zpět a koho nechá, je poznamenaný na celý život. To a jiné podobné poruchy a závislosti , jsou za mne Slender Mans dnešní doby. Film jako celek notně nezajímavý, neb v něm nefungovalo vůbec nic. Za mne jedna hvězda, za to možné podobenství.(8.11.2018)

• ANTYCHRYST

Velká nafouknutá bublina.. která okamžitě splaskne..a zůstane po ní jen flek... přesně tohle je Slender man..i když výstižnější název je třeba Nudnohovno man... Nejvíc mě dostalo že pak ... Tvl vypadá jak ufoni z Válka světů.. pak trošku lesního ducha .. scénka u stromu... Celkově to je holčičí film.. kde při sledování máte jedinej strach a to.. že to skončí a nestihnete sníst všechen popcorn... Obrovský zklamání.. takovou dětskou sragoru z toho udělat...chjo..:( 15% Neeeeeee podívat do obličeje..ale pěkně nakopat do prdele by zasloužil režisér... taková tvárná postava a takhle to zazdít..(8.11.2018)

• Case_f

Film, který přišel o skoro deset let pozdě, ale zato je v podstatě o ničem a zhola zbytečný. Úvod ještě docela slušně buduje atmosféru a zápletku, ale potom se vlastně už nic neděje. Příběhové linie nikam nevedou, postavy z filmu mizí bez další zmínky, nekoná žádné odhalení ani žádná pointa. Pár trapných lekaček. A několikrát jsem se u toho regulérně rozesmál ve chvílích, kdy to rozhodně tvůrci film nezamýšleli. Ne, tohle fakt ne. Pusťte si radši Marble Hornets. Nejsmysluplnější, co můžete se Slender Manem udělat, je otestovat s ním svůj surround systém, pár scén se v tomhle ohledu dost povedlo.(28.10.2018)

• M.i.k.e

ještě tak 2-3 měsíce zpátky jsem neměl absolutně potuchy o tom kdo nebo co je Slender man a poté co jsem viděl tohle jsem klidně mohl zůstat u blažené nevědomosti.Filmový Slender man sice nevypadá úplně zle,ale to je tak všechno.Zbytek je totiž nezáživná vata,které se sice nedá úplně upřít snaha o budování atmosféry,ale ve chvíli kdy je skoro všechno špatně nepomůže ani to.Třešničkou na dortu jsou hlavní "hrdinky".Marně bych hledal v paměti kdy mi byly postavy z evidentně teen "hororu" tak nesympatické.Tohle už nikdy víc...20%(21.10.2018)

• - Slender Man je fiktivní postava, kterou v roce 2009 vytvořil Eric Knudsen (pod pseudonymem Victor Surge), uživatel internetového fóra Something Awful. Je zobrazen jako vyzáblý a nepřirozeně vysoký muž měřící 2-3 metry v černém obleku s prázdným obličejem a chapadlovitýma rukama. V roce 2014 12letí Morgan Geyser a Anissa Weier vylákaly stejně starou Payton Leutner do lesa, kde ji 19x bodly nožem, který si přinesly z domu, protože se o Slendermanovi hodně dočetly na výše uvedeném fóru a chtěly se mu tímto činem zalíbit. Údajně jim to nařídil, jinak by prý ublížil jejich rodinám. [Zdroj: Wikipedia.cz] (Bioscop)

• - Písnička, která hraje z gramofonu, je „Maggot Brain“ od Funkadelic. (Bioscop)

• - Javier Botet, který si zahrál postavu Slender Mana, si zahrál i malou roli jako doktor, který jde po chodbě a míjí Hailley (Julia Goldani Telles). (Scaryman)