Miláček

Kristen Adams

Kostýmy:

Stephanie Powers
  • Malarkey

Nechápu, že se James Franco cpe do takové hámotiny. Miláček je totiž protivnej až to hezký není. Námět o hollywoodské mládeži, která řeší věci, že byste jim dali nejraději pětník a poslali je do prdele. Jedinej James Franco má postavu alespoň trošku v nějaké rovině normality. Všichni ostatní jsou tady protivný jak činže.(11.8.2018)

• kaylin

Popravdě jsem myslel, že to bude mnohem drsnější. To zajímavé se tu začíná dít v podstatě po hodině filmu, kdy poznáte postavy, které nejsou nějak extra zajímavé. Jen je zde skvěle funkční rodina, kde vůbec nevadí, že holka lže rodičům, protože ji moc milují a vždy se o ni postarají. Franco mě tu bavil, i když on mě baví skoro všude.(27.7.2017)

• keoma26

To je něco strašlivýho(23.10.2018)

• slunicko2

Nezajímavý děj s nemastně-neslaně působícími herci. 1) 32letého Françoise Arnauda znám z jiných filmů, kde byl fakt sexy. Tady je akorát divnej. 2) 39letý James Franco v roli starostlivého otce může lákat leda tak samičky, které se chystají hnízdit.(6.6.2018)

• rokone

hvězda navíc za kuřbu ve vrtulníku,jinak docela stupid(16.3.2018)