Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvanáctiletou Frankie, jejíž rodiče tragicky zahynuli při automobilové nehodě, když byla malá, vychovává její babička. Matka Frankie byla primabalerína na vrcholu kariéry, a tak je jasné, že si babička přeje, aby se vnučka, která má talent, dala její cestou. Frankie ale nechce celý život věnovat jen baletu. Okouzlí ji baseball, ale má problém to utajit před babičkou. Hazel, kterou zajímá historie a politika, bojuje za otevření knihovny a chce se stát starostkou města, které je po dlouhé vládě neschopného starosty značně zubožené. Kandiduje na tento post a připravuje se na své první televizní vystoupení. Když to vidí Frankie, také chce něco dokázat, přihlásí se do městské chlapecké ligy baseballu. Frankie si musí vybrat, zda se má řídit vlastními touhami, anebo učinit babičku šťastnou a dát na její rady. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

hygienik 

všechny recenze uživatele

Frankie a Hazel je rodinný film z 90. rokov, ktorý chodieval na Hallmarku, keď ešte vysielal v češtine. Z toho sa môže zdať, že ide o brak. Je to béčkový film, áno. Ale zdal sa mi pekný a obsažný vtedy a páči sa mi aj po štvrťstoročí. To môžem povedať len o veľmi málo filmoch. Aj klišé sa občas stávajú dobrými. Už dlhšie mám dojem, že dozrel čas na retro TV kanál, ktorý by dával americké filmy s dabingom z rokov 1990 - X. Ak by taký vznikol, Frankie a Hazel by za pár repríz stála. ()

bogomira 

všechny recenze uživatele

Trochu klišovitý, ale celkem to jde. Teda až na ten přeslazenej konec, no ale to k tomuhle druhu filmů asi patří... ()

Amgis 

všechny recenze uživatele

Takových filmů už tu několik bylo, jsou tam části povedené a části které jsou pořád dokola v podobných filmech. Ve filmu hraje moje oblíbená herečka Misha Barton ze skvělého seriálu "O.C. California". Film mi v některých úsecích připadal zdlouhaný natahovaný co to jen jde, nakonec jsem se rozhodl pro 3 hvězdičky. ()

Reklama

Reklama