Midnight, Texas

Drama / Fantasy / Mysteriózní
USA, (2017–2018), 13 h 37 min (Minutáž: 43 min)

Předloha:

Charlaine Harris (kniha)

Hudba:

Jacob Groth

François Arnaud, Dylan Bruce, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Peter Mensah, Sarah Ramos, Yul Vazquez, Kellee Stewart, Taylor Black, Lora Martinez-Cunningham (více)

Série(2) / Epizody(19)

Recenze uživatele Pajky3 k tomuto seriálu (1)

Midnight, Texas (2017)

1. série Od Midnight, Texas jsem očekával, že by mohl nabídnout něco ve stylu True Blood s trochou Supernatural. Což mi na první poslech nezní úplně špatně, takže to stálo za vyzkoušení. Začnu obsazením, které se rozhodně nedá označit jako okoukané. Přesto však nabízí několik povědomých seriálových herců. Příběh taky není úplně špatnej. Hlavní hrdina přichází do městečka, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá. A postupně se dozvídá, že v dalším osudu městečka by měl sehrát klíčovou roli. Škoda je závěru, který mi přišel takový nedotažený a vcelku nijaký. Pokud by byla další série, tak bych se nezlobil, protože takových seriálů moc není. Pokud nebude, tak na Midnight, Texas nebudu vzpomínat ve zlém, protože dokázal zabavit a koukalo se na něj dobře. 2. série Po dlouhém odkládání jsem se podíval i na druhou sérii a mám takový pocit, že jsem to neměl dělat, protože mi to úplně zkazilo dojem, který to původně vyvolalo. Nejenže se postavy chovají jinak než v první řadě, ale hlavně mění svoje chování a motivace snad každý díl. Chvílemi to působí jako kdyby už tam nikdo nechtěl hrát, protože postavy odchází a vrací se zdánlivě bezdůvodně. Jejich vývoj je hrozivě uspěchaný a celkově i hlavní zápletka druhé řady stojí za starou bačkoru. Ukončení se vůbec nedivím, protože jestli po seriálu něco zbylo, tak je to hořká pachuť. ()