Midnight, Texas

Drama / Fantasy / Mysteriózní
USA, (2017–2018), 13 h 37 min (Minutáž: 43 min)

Předloha:

Charlaine Harris (kniha)

Hudba:

Jacob Groth

François Arnaud, Dylan Bruce, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Peter Mensah, Sarah Ramos, Yul Vazquez, Kellee Stewart, Taylor Black, Lora Martinez-Cunningham (více)

Série(2) / Epizody(19)

Recenze uživatele IZFNP k tomuto seriálu (3)

Midnight, Texas (2017)

Prvá séria ma vcelku bavila, k postavám som si síce dlhšie musela hľadať cestu, ale napokon si ma Midnight získal. Napriek tomu, že tu bolo viac hluchých miest, sa mi páčila tá brakovosť, ktorá bola úsmevná, ale taktiež zábavná. 55% - Príjemným prekvapením pre mňa bola séria druhá, ktorú som si užila ešte viac - partička z Midnight do toho ide naplno a k srdcu mi prirástla nielen postavami, ale i mytológiou. Oddychovka, ktorá síce nevyniká v ničom z toho, čo robí, ale zase si našla svoj štýl a dokáže byť zábavná i prekvapivo žánrová. Je to taký trošku gýč, ale s tým som stotožnená :D Je škoda, že seriál končí. Pár sezón by to ešte znieslo, raz ročne by som si na tých rozumne zvolených 9-10 dielov čas rada našla. 65% ()

Season 1 (2017) (S01)

Prvá séria ma vcelku bavila, k postavám som si síce dlhšie musela hľadať cestu, ale napokon si ma Midnight získal. Napriek tomu, že tu bolo viac hluchých miest, sa mi páčila tá brakovosť, ktorá bola úsmevná, ale taktiež zábavná. 55% ()

Season 2 (2018) (S02)

Druhú sériu som si užila viac ako prvú, partička z Midnight mi prirástla k srdcu nielen postavami, ale i mytológiou. Oddychovka, ktorá síce nevyniká v ničom z toho, čo robí, ale zas dokáže byť zábavná, chvíľami originálna a prekvapivo žánrová. Je to taký trošku gýč, ale verím tomu, že takto to bolo i zamýšľané. Je škoda, že seriál končí. Pár sezón by to ešte znieslo, raz ročne by som si na tých pár dielov čas rada našla. ()