vrchol sezony byl pro me vylet spojeny se stanovanim. tam jsem si konecne uvedomil, ze pres vsechna ta ruzna socialni temata, kterym se glow venuje, je to serial predevsim o pratelstvi.. k ruth:, prestoze mi prislo, ze ji scenaristi trosku setrili (oproti predevsim druhe serii), tak na ni bylo videt, ze prave diky tem nezvratum uz je na pokraji s tou stale optimistickou naladou, proto prijemne prekvapil uplny zaver (spoiler), proste move on up and keep on wishing asi :)(17.8.2019)

Nejslabší řada, ale stále dobrá. Obsahuje zatím nejméně wrestlingu ze všech a Freaky Tuesday, nejlepší díl celé řady ukazuje, že je to rozhodně na škodu, protože svou kvalitu získává právě i díky zahrnutí většího množství scén z ringu a z radosti zápasnic z něčeho nového. Díky tomu, že jsem měl už 2 řady na seznámení se s postavami a mohlo tak začít záležet na jejich příbězích, je některým věnováno více pozornosti než v minulosti, což převážně není na škodu a naopak Ruth i Sam ustupují mírně do pozadí. Celkově mi řada, ale přišla taková uspěchaná a časté skoky v čase nechali příliš věcí otevřených nebo spíš vyřešených mimo rámec celého seriálu, což bylo ke škodě. Vůbec by nevadilo, kdyby to celé bylo delší a věci jako Carmenino randění či třeba Melrosin "vztah" s Paulem bylo součástí seriálu, ne jen něco, co se odehrává "off-screen". Stejně tak by si větší odůvodnění zasloužilo, proč nedošlo k nějakým pokusům o ozvláštnění show, když všeobjímajícím tématem byl jinak stereotyp a změna byla dle náznaků možná. Nemohu taky říct, že bych úplně ocenil směřování Ruth. Chápu, jaký je záměr, ale přijde mi to jako příliš velký odklon od směru z prvních 2 řad, kdy by byla nadšená z možnosti ovlivňovat směřování show a sama se ráda snažila ochotně podílet i přes odmítání ze strany ostatních. Najednou se však jen veze, nemá zájem jakkoliv určovat směřování zatuchlé show, upadá do stále hlubšího bahna a ve chvíli, kdy je jí dříve vysněná možnost nabídnuta, tak se div neurazí. Nevím, jestli to úplně beru. Těším se na případnou 4. řadu, ale doufám, že se víc vrátí ke kořenům druhé, která zatím pro mě byla vrcholem seriálu.(24.9.2019)