poster

Hot Girls Wanted: Turned On (TV seriál)

Dokumentární

USA, 2017, 45 min

Hudba:

Duncan Thum

Střih:

Stacy Goldate
(další profese)
 • dO_od
  ****

  // Upřímnější název by byl Turned Off, ale vzhledem k tématu (nebo spíše tématům) je to vlastně ok. Rozšíření na více částí a více příběhů pomohlo, ke slovu se tentokrát dostali podstatně zajímavější lidé a celkově je ten dojem výrazně lepší, než byl u původního dokumentu. Akorát tou geekovskou částí si pořád nejsem tak jistý - fakt má hot kámošku next door a místo ní usiluje o vztah s camgirl na druhém konci světa? A pak že nerd is the new sexy... Hot Girls Wanted: Turned On - 7/10(28.4.2017)

 • hansel97
  ****

  Všech šest epizod je, co se týče kvalitativní hodnoty, pořádně nevyrovnaných. Ovšem oproti původnímu filmu funguje seriál mnohem lépe v tematice zaměřující se spíše než na porno hvězdy na obyčejné lidi, čímž je mnohem bližší každodennímu divákovi. Ze všech dílů jsou tu opravdu emocionálně silné a vypjaté momenty jako celé finále, či díly slabší, dle mě ale o povedený kousek.(1.5.2017)

 • Lucicifer
  ****

  Dokáže zaujmout, a hlavně přimět přemýšlet. Výjimkou jsou teda 3. a 4. díl, které zobrazují v podstatě to stejné co film, takže nic nového pro ty, co ho viděli. Jinak doporučuji určitě těm, kteří chytnou přemýšlivou náladu, ale zároveň zrovna netouží po něčem náročném.(22.4.2017)