Hot Girls Wanted: Turned On

• USA Hot Girls Wanted: 360 (pracovní název)

Epizody(6)

Osobní příběhy ukazují, jak nás sex, technologie a intimní vztahy zásadním způsobem mění. (Netflix)

hansel97

Všech šest epizod je, co se týče kvalitativní hodnoty, pořádně nevyrovnaných. Ovšem oproti původnímu filmu funguje seriál mnohem lépe v tematice zaměřující se spíše než na porno hvězdy na obyčejné lidi, čímž je mnohem bližší každodennímu divákovi. Ze všech dílů jsou tu opravdu emocionálně silné a vypjaté momenty jako celé finále, či díly slabší, dle mě ale o povedený kousek. ()

dO_od

// Upřímnější název by byl Turned Off, ale vzhledem k tématu (nebo spíše tématům) je to vlastně ok. Rozšíření na více částí a více příběhů pomohlo, ke slovu se tentokrát dostali podstatně zajímavější lidé a celkově je ten dojem výrazně lepší, než byl u původního dokumentu. Akorát tou geekovskou částí si pořád nejsem tak jistý - fakt má hot kámošku next door a místo ní usiluje o vztah s camgirl na druhém konci světa? A pak že nerd is the new sexy... Hot Girls Wanted: Turned On - 7/10 ()

M.i.k.e

podobně jako celovečerní předchůdce i seriálová verze nabízí zajímavá témata,ovšem dost často klouže po povrchu a díky tomu tak nenabízí nic co už by tu nebylo.Rozhodně se nekoná nic šokujícího a překvapivého i přesto,že mnohdy divákovi nezbývá než nevěřícně kroutit hlavou (a vůbec ne proto že někdo točí porno).Nejvíc emocí nakonec vyvolá poslední díl,který by měl povinně vidět každý kdo má potřebu neustále něco točit a streamovat...70% ()

marek29

Téma? Zajímavý. Zpracování? Solidně přímočaré a realistické. Výsledek a prezentace? Nic pěkného ani zapamatování hodného. Ale mělo by se to vysílat aby australští nerdi neposílaly tisíce dolarů tlustejm babam z Californské Venice beach. Jinak si ty její umělý vemena za jeho peníze nikdy neuvědomí, že dělají něco špatně. A budou to dělat furt dál.. ()