Phillauri

Sameer Uddin

Anushka Sharma

Kostýmy:

Veera Kapur

Trochu zaměnitelný film, hlavně v to, jak je natočený, i když jsou zde pěkné scény, budete mít pocit, že vlastně ničím zásadním nevynikají, snad až na úplné finále, které už je skutečně fantastické, ale zároveň dojemné. Samotný nápad není špatný, ale provedením je to vlastně klasická romance s dramatickými prvky.(20.5.2017)

Kdo už někdy viděl něco z bolly ví , jak na to. Udělejte si hezký večer, najezte se, dejte dva tři (velké) prcky, nebo půlku cíčka a nechte se unášet. První hodina je vždycky trošku matoucí a veselá a plná zpěvů a tanců. Ale pak to přijde. Vtáhne vás to. A na konci buď brečíte, nebo souložíte, nebo obojí... Protože pohádek není nikdy dost :-)(7.7.2017)

Veľmi, veľmi, veľmi pekné. Prelínanie minulosti s prítomnosťou, milostný príbeh, pripomenutie histórie, pekné piesne. Nemám čo tomuto filmu vytknúť, azda snáď len Suraja Sharmu, ten mi teda vôbec nepasoval, aj keď ku koncu filmu som si už trošku zvykla. Anushka je pani herečka, musí sa priznať, že vie hrať. Celkovo sa mi film páčil, zápletka, spracovanie, aj napriek duchárskej téme, minumum trikov, nakoľko o tie tam vôbec nešlo. No treba vidieť ....skvelé...(7.7.2017)