poster

Teleios

 • USA

  Beyond the Trek

Sci-Fi

USA, 2017, 89 min

Režie:

Ian Truitner

Scénář:

Ian Truitner

Kamera:

Jasmin Kuhn

Hudba:

Roman Kovalik

Scénografie:

Chuck Parker

Kostýmy:

Randall Scerbo
(další profese)
 • dr.fish
  ***

  Film není vůbec tak špatný jak to tady vypadá. Je to takové zamyšlení nad tím, čeho jsou lidi schopní, když jde do tuhého. Sebevětší ušlechtilost jde stranou, když jde o krk. A i v té nejdokonalejší populaci jsou vždycky nějací slabší co se snaží přežít. Uznávám, že většina věcí ve filmu zůstala nedořečená, ale to byl myslím záměr tvůrců. Dokonalá posádka ala hololoď z Trpaslíka narazila na své limity. A najednou bylo všecko jinak. 60%(18.7.2017)

 • Packal13
  *

  Tohle už není ani béčková záležitost, to už "céčko". Trapný pokus o další klon Star Treku, který pravděpodobně začal jako německé sci-fi gay porno.(29.5.2017)

 • kaylin
  **

  Takový "Star Trek" pro nenáročné, kdy je strašně moc vidět, jaké základy tenhle seriál sci-fi dílům dal a různí tvůrci na ně různě navazují. Jako díl "Star Treku" by to fungovalo, takhle je to fajn jednoduché béčko, kde se sem tak ukáže, že i byly nějaké ty finanční prostředky na celkem pěkné 3D obrázky.(28.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace