Trick

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1999, 89 min

Trick je v rámci "čtyřprocentních" romantických komedií hodně nad průměrem a dokáže zaujmout svým přímým a zcela jednoduchým příběhem, který má sice předvídatelnou pointu, ale i tak jsem byl v závěru spokojen. Herci jsou v rámci filmu celkem průměrní a snad jediný, kdo vyčnívá je Tori Spelling, která je sice opět notoricky otravná, ale tentokrát je to v její prospěch. Zkrátka sympaticky natočený film, který mě zaujal nejvíce svou obyčejností.(31.10.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,087,228Tržby Celosvetovo $-(19.4.2010)

Negradující ale hrozně milé. Nečekal bych, že romantika o dvou gayích mě někdy přesvědčí o tom, že láska vážně stojí za to :D.(7.2.2013)

Tak nečekal jsem, že se tolik zasměju. Tohle je vážně dobrá komedie pro ty, kterým nevadí gay téma :-) Asi nejvíc mě ale dostala scéna, kdy si Gabriel přivede Marka domu a Katherine si právě aktualizuje životopis na Gabrielově jehličkový tiskárně! :-)(29.5.2013)

První film, ve kterém je Tori Spelling uvěřitelná. Ale zpívat vážně neumí.(25.11.2010)

Příjemná a milá romantická komedie s několika opravdu vtipnými momenty a sympatickou hlavní dvojicí, dokonce i Tori Spellingová je tady většinou docela zábavná (až na tu skoro závěrečnou scénu v restauraci, kterou jsem tak nějak nepochopila a která mi přišla spíš trapná). Celý film vlastně působí tak trochu nenápadně a obyčejně, ale v tom dobrém slova smyslu - je realistický a uvěřitelný. P.S. Oprava výše uvedeného obsahu - Mark není prostitut a nejde o placený sex (mělo jít jen o sex na jednu noc, ne o prostituci)!(24.3.2013)

V podstatě strašně moc milý a nenáročný snímek s kouzelným koncem. Ono vytřískat filmový klenot z námětu "Je s kým, není kde" je umění. A Trick se vlastně celkem povedl.(29.11.2009)

Trick je zábavná a originální komedie. Musím říct, že frustraci obou hlavních hrdinů jsem prožívala spolu s nimi, zejména když se na scéně objevila afektovaná Tori Spelling se svým podprůměrným výkonem. Naopak filmu dost přidávají sympaťáci Campbell a Pitoc.(29.7.2017)

• Kosan

Tak nevím, jestli jsme viděli všichni stejný film, ale něco tak prostoduchého jsem už neviděl hodně dlouho. Není to ani vtipné, ani romantické, pouze hodně hloupé a naivní.(17.10.2009)

Sladučká romanca s happyendom... Nič, čo by som chcel vidieť ešte raz.(9.8.2015)

Jsem na vážkách, jestli dát filmu 3 nebo 4*. Zas taková bomba to nebyla, ale zase se na to příjemně koukalo. Děj se pěkně odvíjel a bylo to uklidňující a pohodové sladěné s hezkými písničkami ... A jelikož mám na konci filmu hezký pocit a úsměv na tváři, tak dám za 4 😊(29.8.2018)

U tohoto filmu oceňuji především to, že i přes jednoduchou a předvídatelnou zápletku, nebyl trapný. Taková příjemná romantická komedie. Sympatičtí hlavní hrdinové. Fandil jsem jim. Mile mě překvapila Tori Spelling - řekl bych, že tohle byla role přesně pro ni :-)(27.2.2012)

Mně se ten film líbil, ale dát tam takovýhle klišé, když všichni ví, že gayové hledají hlavně sex. A tady se najednou z ničeho nic vyklube z go-go tanečníka, který měl pravděpodobně každou noc někoho jiného milující přítel? Tomu jsem fakt nevěřil.(17.3.2017)