Trick

Anthony Bregman, Ross Katz

Brian A. Kates

Scénografie:

Jody Asnes

Trick je v rámci "čtyřprocentních" romantických komedií hodně nad průměrem a dokáže zaujmout svým přímým a zcela jednoduchým příběhem, který má sice předvídatelnou pointu, ale i tak jsem byl v závěru spokojen. Herci jsou v rámci filmu celkem průměrní a snad jediný, kdo vyčnívá je Tori Spelling, která je sice opět notoricky otravná, ale tentokrát je to v její prospěch. Zkrátka sympaticky natočený film, který mě zaujal nejvíce svou obyčejností.(31.10.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,087,228Tržby Celosvetovo $-(19.4.2010)

Tak nečekal jsem, že se tolik zasměju. Tohle je vážně dobrá komedie pro ty, kterým nevadí gay téma :-) Asi nejvíc mě ale dostala scéna, kdy si Gabriel přivede Marka domu a Katherine si právě aktualizuje životopis na Gabrielově jehličkový tiskárně! :-)(29.5.2013)

Příjemná a milá romantická komedie s několika opravdu vtipnými momenty a sympatickou hlavní dvojicí, dokonce i Tori Spellingová je tady většinou docela zábavná (až na tu skoro závěrečnou scénu v restauraci, kterou jsem tak nějak nepochopila a která mi přišla spíš trapná). Celý film vlastně působí tak trochu nenápadně a obyčejně, ale v tom dobrém slova smyslu - je realistický a uvěřitelný. P.S. Oprava výše uvedeného obsahu - Mark není prostitut a nejde o placený sex (mělo jít jen o sex na jednu noc, ne o prostituci)!(24.3.2013)

Negradující ale hrozně milé. Nečekal bych, že romantika o dvou gayích mě někdy přesvědčí o tom, že láska vážně stojí za to :D.(7.2.2013)