Sin: Nanacu no taizai

• Japonsko sin 七つの大罪 (více)

Epizody(12)

Scalpelexis

[Shlédnuta 1. epizoda, drop] Fandové High School DxD, neseme vám doslova žhavé novinky! Musím uznat, že i já jsem se velmi naivně mentálně připravoval na shlédnutí tohoto dílka s iluzí, že by to mohlo nějakým způsobem být propojené s Nanatsu no Taizai. A i když mě plakát varoval, že tam vlastně žádná postava z výše uvedného anime není, nerozviklalo mě to dostatečně. Jeoffrey byl ještě střídmý, jako byl tuším i u Keijo!, takže to řeknu na plnou hubu: Žádný děj, minimalistické až žádné kalhotky, jen nafouknuté hrudníky helliem až na hříšníci Obžérství, která je ironicky plochá jak iPad. Proč tedy 2*? Inu, vizuelně si tvůrci dali záležet, možná až moc. Puritánsky řeknu drop (i když vidím, jak se jednou zleju a budu se moc nudit..), ale své diváky si to určitě najde. ()

Jeoffrey

Pokud by si někdo myslel, že tohle nějak souvisí s Meliodasem a anime Nanatsu no Taizai, pak bude asi hodně překvapený! Myslím, že už při první scéně dvojice LxL (Lucifer a Leviatan) každý pochopí, že se nám zde objevilo ecchi a yuri ve vcelku dobré podobě (tohle se opravdu dá označit za anime erotiku). Také se dá rychle zjistit, že cenzurovaná verze je naprosto nekoukatelná, naštěstí ta necenzurovaná prý bude... Dějově to rozhodně není žádná perla, ale kdo se kouká na erotiku kvůli ději... Takže z hlediska anime erotiky to působí jako slušný kousek, z kterého budou mít fanoušci ecchi, yuri a oppai radost. Hlavní otázky tak zní - 1) dojde na chapadla? a 2) kam až budou mít odvahu tvůrci zajít? Já se to bohužel asi nedozvím, protože i když mi to nikterak nevadí a tenhle styl anime erotiky považuji za vcelku svěží, tak mě to dějově nezaujalo a děvčátka mě také neokouzlila a bez nějaké vazby k postavám je pro mě ten "skoro sex" vlastně jenom nuda (jsem prostě stará konzerva...). Navíc to bylo takové uspěchané... Drop po prvním díle, ale z hlediska žánru by to u mě byly minimálně 3* a jako celek takové trošku lepší 2*. ()