poster

Aetaneun lomaenseu (TV seriál)

 • Jižní Korea

  애타는 로맨스

 • anglický

  My Secret Romance

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2017, 13x60 min

Režie:

Cheol-woo Kang
 • Meeryan
  ***

  Seriál bavil, jen u toho moc nepřemýšlejte... a užívejte...(6.11.2017)

 • maneki_neko
  ****

  Nevím, jestli by mé hodnocení k tomuhle k-dramatu vypadalo jinak kdybych byla zapšklá třicítka, ale z pohledu teenagera mě seriál extrémně nadchl. Možná to je občas trochu přehnané, ale dějová linka se hezky vyvíjí a pobaví. Hlavní herecké duo k sobě perfektně sedí a už od začátku to mezi nimi jiskří. A ten soundtrack je prostě lahůdka.(15.8.2018)

 • skretik
  **

  mozno by to bola aj trapna sladka zabava, ktora by sa dala prekusnut... KEBY v kazdej casti neopakovali aspon 15 min sceny z predchadzajucich casti... tak vela som uz davno v seriali neposuvala a nepreskakovala...(21.1.2018)

 • kubka4
  ****

  Předem varuji: Pokud nemáte rádi typická klišé, tak se tomuto seriálu vyhněte obloukem. - celý seriál je jedno obrovské klišé... Na druhou stranu, například mě to vlastně vůbec nevadí. Nehledě na to, že první epizoda mě opravdu překvapila - na Koreu opravdu neobvyklé... Konec byl trochu zbytečně předramatizovaný, ale jinak se celý seriál velmi povedl a svůj účel splnil spolehlivě. :-) Hlavní pár spolu vypadá opravdu dobře a hodí se k sobě i povahově. Není to seriál pro ty, kteří hledají inovativní nápady v ději či zpracování, ale jinak funguje skvěle. Navíc opět to OST... (dokonce se zapojil i hlavní pár :-) ) - 80 %(30.5.2017)