ricci.s

Sériový vrah hľadá tú pravú a popritom ich zopár zamorduje, po stopách mu ide nasraný brat jednej z obetí, a časom dokonca stretne svoju vyvolenú. Zmení sa, nezmení? Ako to s ním dopadne? V čase, keď som sa dozvedel správnu odpoveď, mi to už bolo dávno ukradnuté. Spočiatku sa mi to ešte pozdávalo, pretože nakrútené je to pekne a herci hrajú presvedčivo. Akurát som si už po krátkej chvíli uvedomil, že so žánrom horor tento film nemá vôbec nič spoločné. A aj keď k niekoľkým vraždám dôjde, všetko je mimo záber. V druhej polovici sa to dokonca zmení na trápny romantický film, čo ma takmer zabilo. Takmer trištvrte hodiny to stojí na mieste a prichádza nuda a kvantum zbytočnej vaty. Takže žáner: Krimi / Dráma / Romantický. Typ filmu, ktorý ma nezaujíma. Úplne zlé to nebolo, akurát že som čakal niečo iné. Zostrihať min. o pol hodiny a možno by to na tretiu hviezdu vyšlo. ()

kaylin

Americký snímek „Dead West“ v sobě sice má hororové prvky, ale v konečném důsledku se jedná hlavně o kriminální road movie, kde ani tak moc nejde o psychiku titulního vrahouna, ale prostě o to, koho ještě odkrágluje. Jen je velká škoda, že ani na zabíjení si tvůrci nedali moc záležet a prostě to celé tak nějak odflákli. Z hororového, westernového a ani kriminálního hlediska se tenhle film moc nepovedl. ()