Annalisse a její matka se přestěhovaly do blízkosti malého města, aby zde začaly nový a klidný život. Starý dům se zahradou, který si pronajaly, je od prvního okamžiku přitahuje něčím zvláštním. Přítomnost něčeho neobvyklého a tajemného pociťuje nejvíce právě Annalisse. Nejdříve jí začne pronásledovat neznámý hlas a později i vidiny neznámé dívky... (oficiální text distributora)

eraserhead666

Nezáživně sterilní televizní jakože duchařina. Jako přemýšlel jsem, kolik by mi muselo být, aby mě to alespoň nějak zaujalo (nebudu-li počítat mě od pohledu vždy sympatickou tvář Tiffany). Tohle je prostě celkově nedomrlé. ()

Avathar

Takže to mal byť horor? Dovoľte mi aby som sa zasmial (Ha-ha-ha). Ja tých režisérov a scenáristov už vážne nechápem. No, dobre viem, že s televíznym rozpočtom nemôžete predvádzať zázraky, ale aspoň herci by sa mohli snažiť to vytiahnuť na hladinu priemeru. Avšak, nič také sa nekoná. Úplne zle typovo zvolení herci akoby vypadli z nejakého teenagerského seriálu. Akoby to nestačilo vedú premúdrelé patetické žvásty, čím sa priamo dostávam k scenáru. Ten nie je žiadny problém. Zoberte jeden dom na vidieku, novú rodinu, ktorá sa doňho nasťahuje a pridajte aj ducha mladého dievčaťa ( aké originálne! ) a dočkáte sa sfilmovania. Výsledok však veľmi lichotivý nebude. A záver na spôsob "deus ex machina" je už úplne trápny, presne ako hovorí kolega shifter. Ja tú 1* dávam za to, že je to predsa TV film, ale v porovnaní s napríklad takým 3:15 zomrieš je to jasný odpad. ()

shifter odpad!

Povodne som myslel, ze dam jednu hviezdicku. Lenze to bolo predtym ako som zhliadol zaver, vrcholiaci utokom kona-pomstitela.. V kombinacii s amaterskymi vykonmi "hercov" na cele s ex-BH90210 Tiffani to bolo nepozeratelne. ()