Hunter's Cove

Caley Bisson

Kostýmy:

Annie Simon

• LIVINGDEAD

Škoda, že scénka se žralokem byla jen taková doplňující zápletka milostného dramatu. Čekal jsem Čelisti V :-) Je to spíše takový TV film, na který rychle zapomenete.+++++ OBSAH: Laurin život se obrátil vzhůru nohama, když byla napadena žralokem, při oslavě jejich 18. narozenin. Je zachráněna Brucem. Pohledný mladík se právě vrátil domů z vysoké školy a stává se tak místním hrdinou za jeho statečnost. Bruce se objevuje na stále více v jejím životě. Bohužel její přátelé a rodina nevidí náznaky posedlosti záchrance, který je přesvědčen, že mu Laura dluží život.(19.8.2017)

• Cinematrix

Čerstvá osmnáctka si v den svých narozenin vyjede se svým adolescentním přítelem na moře a hned do něj hupnou, aby si zaplavali. Ten její přítel byl takový maličký, nevyzrálý Justin Bieber, takže jsem měl obrovskou radost, když kde se vzal, tu se vzal pomenší žralůček, který jí toho "Biebra" snědl. Naštěstí je opodál statný zachránce, který oné osmnáctce podá ze své lodi pomocnou ruku, aby se jí lépe vylezlo po žebříku na palubu. A jelikož takového husarského kousku by byl schopný málokdo, stane se z něj hrdina. Do dívky se zamiluje a z hrdiny se postupně stává otravnej obejda. Ovšem onen maličkatej žralůček ještě neřekl své poslední slovo... Film jsem sledoval v původním znění, takže jsem si na primitivních dialozích alespoň oprášil mou primitivní angličtinu.(21.8.2017)