Margaret, která se nedostala k policejní jednotce, podstoupí výcvik u bezpečnostní agentury. Jednou v noci narazí na sexuálně agresivního bývalého kolegu, který trvá na tom, že přivolá taxi, aby ji vzal k sobě domů. Seznamte se s Tiger – krátké hnědé vlasy, drsná dívka a rváčka, řidička taxi. Když si uvědomí, že situace není ani zdaleka přátelská, Tiger s Margaret ujede a nechá jejího společníka stát na ulici. Není to naposled, co přispěchá Margarete na pomoc. Tiger žije v podkrovním bytě se dvěma muži. A umí se ohánět baseballovou pálkou. Když pro Margaret ukradne od bezpečnostní služby uniformu a přejmenuje ji na “Vanilku,” dívčin život se začne ubírat zcela jiným směrem. (Cinemax)

Enšpígl

Ze začátku jsem měl pocit, že sleduju dvě největší krávy v dějinách německý kinematografie, na konci to vypadalo, že kráva už je jen jedna z nich. Ovšem přebrat tenhle film to není úplně lehká věc. Sám s tím mám dost problém, těkavá kamera, brutální stři dělající s filmu epizodní scény. Krajně nesympatická Margaret ve mě dost budila odpor, ale stejně jako na Ellu si i na Mariu chci ještě posvítit, herecky totiž chválím. Někde v půlce se to zlomilo a film mě začal bavit, ale hrozně těžce si překladám co že jsem to vlastně viděl. V každým případě Němci se nebojí netradičních koncepcí a to je hvězda pro ně. ()