Laurène objeví v lese vlka strážícího novorozeně. Zatímco tým pátrá po rodičích dítěte, případ nabere šílené obrátky. (Netflix)

Trevor

Iba doplním predchádzajúce komentáre, atmosféra je dokonalá, herci už trochu menej a príbeh - no nepohlo sa to takmer vôbec dopredu, aj keď epizóda s únosom dieťaťa nebola vyslovene nudná, ale odhalila máločo a patrila by skôr do Kobry 11 či Komisára Rexa. Je možné že tvorcovia chystajú nejaké prekvapenie ale zatiaľ sú to iba náznaky toho že v lesoch sa niečo zlé ukrýva. ()

tron

Bohužiaľ ani druhá epizóda mi nesadla. Nevidím dôvod pokračovať v pozeraní ďalších dielov. Výprava hustých, zahmlených lesov je fantastická, úžasná a geniálna, ale všetko ostatné (scenáre, herci...) ma nudí. Možnože ak sa raz budem veľmi nudiť, dám tomuto seriálu druhú šancu. ()

Anderton

Akoby pilot chcel diváka nechať na vážkach, či dať seriálu šancu, ak by si tvorcovia pripravili na úvod prípad únosu dieťaťa a vraždy ženy v lese a ukončili ho nejasnými zábermi na tajomnú postavu v lesoch, asi by nás nalákali viac. Každopádne atmosféra je ešte hustejšia ako v úvode, v dedine a v lesoch stále prší, pôsobí to viac hororovo a aj ten humor akoby si dal spiatočku. Ale rád si pozriem niekedy aj bitky v miestnej krčme. ()