Tým je oslabený a blíží se keltský den s přízrakem smrti. Laurène prosí velitele o posily a psi objeví další tělo. (Netflix)

Anderton

Predposledný diel série prináša nový zločin, opäť s relatívne prekvapivým rozuzlením. Zároveň sa ale aj makrozápletka hýbe vpred a patrí jej zhruba polovica stopáže. Okrem toho je konkrétny zločin svojim spôsobom naviazaný na celkový príbeh, pretože prináša hrdinom a antihrdinom ďalšie vrásky na čele, mierne povedané. Skôr ide o rany, ktoré nezhojí ani čas. Záverečnú scénu môžu Francúzom závidieť aj tvorcovia Conjuring, osobne som nebol schopný nechať oči otvorené až do konca. No a ten "esesák" z vedenia bol veľmi vtipný, o tom nemá cenu diskutovať. ()

Doomcourier

Epizoda měla sice vycpávkový krimi případ, ale případ souvisel s postavami, takže to ani tak nevadilo. Všechny dlouhodobější dějové linky se vyostřují, tak uvidíme, co přinese finále. ()

Trevor

Napriek tomu že policajt, ktorý prišiel preveriť spôsobilosť majorky na riadenie miestneho oddelenia vyzerá ako nácek a ani pri obede si nedá dole gumené rukavice priblížili sme sa k rozuzleniu a pravdu povediac dúfajme že aj ku koncu seriálu, pretože pre ďalšie pokračovanie nevidím dôvod. Iba žeby... ()