poster

Bez názvu (festivalový název)

 • anglický

  Untitled

 • Slovensko

  Bez názvu

  (festivalový název)

Dokumentární

Rakousko, 2017, 105 min

Kamera:

Attila Boa

Hrají:

Fiona Shaw (vyp.)

Střih:

Monika Willi
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • zelvicka.
  *****

  Tenhle film o sobě na začátku řekl, co bude, a to taky byl. Že to spíš než film budou obrazy zachycení světa, tak jak zrovna ukouzlili prchajícímu autorovi. Zcela jistě poklona Monice Willi, protože v dílech jako je třeba i takové Koyaaniquatsi to chce rozhodně pevnou ruku. Já byl okouzlen, ale rozhodně to není pro každého. (pro holky: Tahákem budiž roztomilá kůzlátka a štěňátko)(2.7.2017)

 • Salmayo
  ****

  Na co my si tady furt rozmazlenci stezujeme?!👎 A stejne jsou nejstastnejsi ty materialne nejchudci, nic si nezavidi...(6.7.2017)

 • horovska
  ****

  Záběry z cesty Evropou a Afrikou seskládané do pestré mozaiky mne ani na chvíli nenudily. Poetické komentáře jsem sice nechápala, ale místy vlastně vcelku obrazy příjemně podbarvovaly. Jinak žádný popis, můžete jen odhadovat, kde právě jste. To mi trochu vadilo, ale zpětně to beru jako záměr, který dává smysl. Člověk si začne všímat maličkostí ve snaze zařadit záběr do nějaké země, do nějakého místa, najít souvislosti. Ale není to pro každého, to je jasné...(6.7.2017)

 • iN
  **

  Bohužel je nešťastné, že režisér při natáčení tohoto dokumentu zemřel... ale zase by se to nemělo používat jako reklamní poutač pro upoutání zájmu diváků. Jeho střihačka se sice činila, ale poskládala film do pro mě ne moc pochopitelných celků s nesrozumitelnými občasnými popisky. Vadilo mi, že nevím, kde se zrovna nacházím. Vadilo mi, že nevím, proč ti černoši do toho jednoho na zemi kopou. Vadilo mi, že v tom kinosále B je zase takový horko!(11.7.2017)

 • fctp
  **

  Celkově zajímavý projekt, bohužel z velké části nudný a v některých případech i připomínající procházku po zoo. Nicméně část s fotbalem postižených doprovázená příjemným komentářem o tom, co by se stalo, kdyby vznikl jazyk z pouhých jmen fotbalistů, byla jedním slovem kouzelná.(10.7.2017)

 • wick
  odpad!

  Neuvěřitelně nudné a nezajímavé...chápu že někdo točí náhodně na cestách co vidí, ale musí to být něco zajímavého a ne osel na traktoru...(2.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace