Reklama

Reklama

Rukojmí ve tmě

(seriál)
  • Dánsko Gidseltagningen (více)
Trailer 1
Thriller
Dánsko, (2017–2019), 11 h 44 min (Minutáž: 43–45 min)

Hrají:

Jakob Oftebro, Michael Frandsen, Johannes Lassen, Sara Hjort Ditlevsen, Paprika Steen, Sus Wilkins, Tommy Kenter, Alba August, Anders Nyborg (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Je deštivý říjnový den a patnáct cestujících v kodaňském metru netuší, že se jim za pár okamžiků obrátí vzhůru nohama. Metro přepadávají teroristé, kteří hrozí, že pokud nebudou splněny jejich požadavky, cestující jednoho po druhém zabijí. Do celé události se okamžitě zapojí oficiální kruhy, ve kterých panuje chaos. Politici se nemůžou shodnout na tom, zdali mají s teroristy vyjednávat, či nikoliv. Panika se zmocňuje i veřejného života: celé Dánsko je vzhůru nohama. (Skylink 7)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1)

fernandez 

všechny recenze uživatele

Skupinka teroristů drží 15 rukojmí v nedostavěné stanici metra a požaduje výkupné 4 miliony eur. Seriál moc sází na aktuálnost motivu, ale provedení pokulhává. Postavy zoufale šablonovité, atmosféra nulová, taková ta dánská přidaná hodnota, na kterou jsme zvyklí z jiných seriálů, nikde. Místy mi to připomíná Kriminálku Anděl. Pilotní díl je navíc dost nudný, protože funguje jen jako základní intro a seriál se rozjíždí vpodstatě až od druhého dílu. ()

Galerie (73)

Reklama

Reklama