Adam je mladý a úspěšný televizní moderátor se slibně rozběhnutou kariérou. Pracuje pro prestižní televizní společnost a pořizuje reportáže z dění v Prezidentském paláci. Večery tráví v obývacím pokoji hrou se svými dětmi. Zároveň stíhá žít i zdánlivě poklidný rodinný život. Když jednoho dne manželka Edyta podává oběd, Adam obdrží telefonní hovor a po krátké hádce odchází z domu. V autě na parkovišti něj čeká vášnivá mladá žena Rozi. Po náročném "tréninku" s milenkou si jde Adam ještě zaběhat. Netuší ale, že z běžného večerního sportování se stává běh o život-běh života. (3Kino Fest)

Enšpígl

V hlavě se mě honí hodně myšlenek, které ovlinila i následná diskuze po filmu, kde zazněly různé názory. Osobně to vidím tak, že klobouk dolů za originální náměť , silně emotivní prvky, které dokáží udeřit pouze přes telefon, líbila se mě i kamera pokud nebyl v záběru obličej hlavního hrdiny, možná spíš než herce se jednalo o běžce, 20km na 4 záběry podle režiséra, 20km na více záběrů podle DaViDi82 to je skvělý sportovní výkon. Postavy jsou pro mě vyprofilovaný dost jasně a to , že na to stačí vlastně jen telefon je vlastně geniální. Hvězdičku srazila jiná věc, dvě nasilný scény, jednu jsem schopen ještě uvěřit, ale dvě? To fakt bylo zbytečný, ta druhá mě tam vysloveně vadila. Jinak ovšem vynikajicí počin a moc se těším na další film Michał Węgrzyna o kterým mluvil. ()