Reklama

Reklama

Pán kouzel - Ďáblův kámen

  • Kanada Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Studentka Diana objeví tajemnou skříňku s krvavě červeným rubínem a osvobodí temného džina, který v něm spal po mnoho desetiletí. Duch potřebuje, aby vyslovila tři přání a on tak mohl přivolat na svět své druhy. Co kdyby se ale kámen dostal do špatných rukou? (oficiální text distributora)

Recenze (26)

Terva 

všechny recenze uživatele

Podtitul: Ďáblův kámen. CITÁT - Haló, kdo je tam?.......... Hned v úvodu je poznat, že film má celkem solidní hudbu a povedené ozvučení. DAILOG: PROFESOR - Ó můj Bože! WISHMASTER - Ó, to ne, ale hned vedle........... Hele, ale opravdu si musíte dávat pozor na to, co si přejete. Někdy i málo znamená hodně. CITÁT - Staň již se.......... Film si udržuje několik základních věcí, které vás lehce drží ve sledování. Je to trocha erotiky, krásné herečky, což souvisí s tou erotikou, sympatický (vzhledově) je i hlavní záporný hrdina a ve své původní podobě je i hrůzostrašný a jak jsem již napsal, příběh má dobrou hudbu. Děj, nebo-li obsah je ve své podstatě stejný jako u dvouch předcházejících příbězích. Zaujme, nenudí a dá se to celkem v klidu dokoukat. Scéna z liposukcí je hnusná. CITÁT - Anorexie je vážně oslabující nemoc........... Asi okolo 60 minuty se to celkem všechno pokazí. Zhorší se hudba a hlavní aktéři se začnou chovat trochu přiblble až směšně. Škoda až sem to bylo docela dobré. Od té šedesáté minuty to spadlo někam do sféry nepovedené telenovely. CITÁT - Vyslov třetí přání a nedělej nám problémy.......... Nakonec je to slabší průměr až podprůměr. Posledních 30 minut jsem už jen nevěřícně kroutil hlavou a říkal jsem si, jak se s toho vyvinul tak stupidní děj. Ještě mám čtvrtý příběh a jsem zvědav, jak dopadne ten. Podle komentářů některých uživatelů, je prý čtyřka dobrá. Jdu na to. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Moje první setkání s Wishmasterem. No nedopadlo nějak špatně, je to přeci jenom 3 pokračování. Jedna holka osvobodí džina kterej se převtělí do profesora. No a tak to začne, a taky končí. Film ničím nepřekvapil, a ani nijak nepotěšil nicméně celkem dobré béčko na jedno zkouknutí. Sice je bez krve, bez náznaku atmosféry a se strašnýma hercema. Prostě blbost, která ale zabavý. ()

Reklama

malylada 

všechny recenze uživatele

Pokračování bez hlavního představitele Džina, velká škoda. Zápletka prakticky úplně stejná, nic nového nepřináší a ubyl počet úmrtí vykutálených přání. Bohužel i nápaditost se ztratila a film se nemá o nic opřít. Tato série nikdy neoplývala příliš hororovými prvky, ale první dva díly byly nabité akcí, což tady rapidně ubylo.......3/10 ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Divoffa nahradil nový herec, ktorý síce udržiava džinovský štandard, no vzhľadom na obmedzený rozpočet sa veľmi na plátne neobjavuje a miesto neho tam pobehuje nejaký bradatý tajtrlík. Osekaný rozpočet sa prejavuje vo všetkých ohľadoch: mizerné efekty, mizerný strih, mizerná réžia. Jediné, čo do série prináša sú nahé slečny, čo síce poteší, ale na plnohodnotnú zábavu nestačí. Aj tak ide o celkom pozerateľné béčko, určite lepšie ako druhý diel, no ani z ďaleka nedosahujúc kvality prvého filmu. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Prepečené a extra chrumkavá.“ Po nečakane dobrej dvojke hlási trojka veľkolepý návrat k duchu nudnej jednotky. Navyše došlo k hereckej výmene u džina, čo je škoda, lebo pôvodný herec bol síce v prvej časti otrasný, ale v druhej patril prekvapivo k tomu najlepšiemu z nej. Trojka neobsahuje prakticky žiadny humor, čo je oproti prvým dvom prevažne odľahčeným dielom ďalší nečakaný zvrat v kauze. Celé je to strašne rutinné, (pod)priemerné a mdlé. Džin (vo svojej nie ľudskej podobe) síce vyzerá vysokorozpočtovejšie, ako v predchádzajúcich častiach, no väčšinu času strávi v podobe nezáživného profesora. ()

Zajímavosti (1)

  • V jedné scéně mezi 40. a 50. minutou filmu je vidět plakát k horroru Faust (1926). (Nikolas__)

Reklama

Reklama