Reklama

Reklama

Pán kouzel - Ďáblův kámen

  • Kanada Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell (více)

Obsahy(1)

Studentka Diana objeví tajemnou skříňku s krvavě červeným rubínem a osvobodí temného džina, který v něm spal po mnoho desetiletí. Duch potřebuje, aby vyslovila tři přání a on tak mohl přivolat na svět své druhy. Co kdyby se ale kámen dostal do špatných rukou? (oficiální text distributora)

Recenze (26)

tron 

všechny recenze uživatele

„Prepečené a extra chrumkavá.“ Po nečakane dobrej dvojke hlási trojka veľkolepý návrat k duchu nudnej jednotky. Navyše došlo k hereckej výmene u džina, čo je škoda, lebo pôvodný herec bol síce v prvej časti otrasný, ale v druhej patril prekvapivo k tomu najlepšiemu z nej. Trojka neobsahuje prakticky žiadny humor, čo je oproti prvým dvom prevažne odľahčeným dielom ďalší nečakaný zvrat v kauze. Celé je to strašne rutinné, (pod)priemerné a mdlé. Džin (vo svojej nie ľudskej podobe) síce vyzerá vysokorozpočtovejšie, ako v predchádzajúcich častiach, no väčšinu času strávi v podobe nezáživného profesora. ()

malylada 

všechny recenze uživatele

Pokračování bez hlavního představitele Džina, velká škoda. Zápletka prakticky úplně stejná, nic nového nepřináší a ubyl počet úmrtí vykutálených přání. Bohužel i nápaditost se ztratila a film se nemá o nic opřít. Tato série nikdy neoplývala příliš hororovými prvky, ale první dva díly byly nabité akcí, což tady rapidně ubylo.......3/10 ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Podtitul: Ďáblův kámen. CITÁT - Haló, kdo je tam?.......... Hned v úvodu je poznat, že film má celkem solidní hudbu a povedené ozvučení. DAILOG: PROFESOR - Ó můj Bože! WISHMASTER - Ó, to ne, ale hned vedle........... Hele, ale opravdu si musíte dávat pozor na to, co si přejete. Někdy i málo znamená hodně. CITÁT - Staň již se.......... Film si udržuje několik základních věcí, které vás lehce drží ve sledování. Je to trocha erotiky, krásné herečky, což souvisí s tou erotikou, sympatický (vzhledově) je i hlavní záporný hrdina a ve své původní podobě je i hrůzostrašný a jak jsem již napsal, příběh má dobrou hudbu. Děj, nebo-li obsah je ve své podstatě stejný jako u dvouch předcházejících příbězích. Zaujme, nenudí a dá se to celkem v klidu dokoukat. Scéna z liposukcí je hnusná. CITÁT - Anorexie je vážně oslabující nemoc........... Asi okolo 60 minuty se to celkem všechno pokazí. Zhorší se hudba a hlavní aktéři se začnou chovat trochu přiblble až směšně. Škoda až sem to bylo docela dobré. Od té šedesáté minuty to spadlo někam do sféry nepovedené telenovely. CITÁT - Vyslov třetí přání a nedělej nám problémy.......... Nakonec je to slabší průměr až podprůměr. Posledních 30 minut jsem už jen nevěřícně kroutil hlavou a říkal jsem si, jak se s toho vyvinul tak stupidní děj. Ještě mám čtvrtý příběh a jsem zvědav, jak dopadne ten. Podle komentářů některých uživatelů, je prý čtyřka dobrá. Jdu na to. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Moje první setkání s Wishmasterem. No nedopadlo nějak špatně, je to přeci jenom 3 pokračování. Jedna holka osvobodí džina kterej se převtělí do profesora. No a tak to začne, a taky končí. Film ničím nepřekvapil, a ani nijak nepotěšil nicméně celkem dobré béčko na jedno zkouknutí. Sice je bez krve, bez náznaku atmosféry a se strašnýma hercema. Prostě blbost, která ale zabavý. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Divoffa nahradil nový herec, ktorý síce udržiava džinovský štandard, no vzhľadom na obmedzený rozpočet sa veľmi na plátne neobjavuje a miesto neho tam pobehuje nejaký bradatý tajtrlík. Osekaný rozpočet sa prejavuje vo všetkých ohľadoch: mizerné efekty, mizerný strih, mizerná réžia. Jediné, čo do série prináša sú nahé slečny, čo síce poteší, ale na plnohodnotnú zábavu nestačí. Aj tak ide o celkom pozerateľné béčko, určite lepšie ako druhý diel, no ani z ďaleka nedosahujúc kvality prvého filmu. ()

Zajímavosti (1)

  • V jedné scéně mezi 40. a 50. minutou filmu je vidět plakát k horroru Faust (1926). (Nikolas__)

Reklama

Reklama