Attack of the 50 Foot Woman

• USA Attack of the 50 Ft. Woman
Trailer

Nancy je slávna multimilionárka, žijúca na vidieku so svojím milovaným manželom Harrym. Je však nešťastná, pretože Harry je s ňou iba pre peniaze a po večeroch záletuje v miestnych baroch. Ale Nancy sa dočká dňa, keď bude Harry len jej. Raz totiž na poľnej ceste narazí na veľkú bielu mimozemskú bublinu, z ktorej vystúpi "e.t.-obor" a obdaruje ju nadživotnými schopnosťami. (POMO)

Trailer

EdaS

Na tomhle filmu sice je asi nejlepší jeho plakát, ale i tak jsem se docela příjemně bavil. Nikomu jinému než fanouškům starých sci-fi ale nedoporučuji, mohli byste zažít šok z šíleného mixu partnerského dramatu a monstr filmu, stejně tak z ultrašpatných triků. Na druhou stranu Attack... má slušné tempo a na nudu opravdu není čas. Guilty pleasure jak má být! ()

Campbell

Hodně zábavné béčko které ve své době udělalo celkem rozruch. Dneska samozřejmě je spíše lehce úsměvné. Ale já se bavil více než u remaku z 90 let. Navíc Juran má s podobnýma filmama zkušenosti a navíc natočil jeden z mých nejoblíbenějších filmů z 50 let 20 Million Miles to Earth. Takže jsem neměl důvod mu nevěřit. A taky se stalo. Pro mě to byl dobrý film, sice je pravda že někdo nezkousne prvních 35 minut, kdy se obří žena neobjeví to předtím jsou scény jak si každej myslí že se zbláznila když říkala že viděla v poušti ufo. Druhý problém je asi až moc umělá ruka která na konci všude sahá. Ale i tak je to neskutečná zábava por lovce béček. ()

corpsy

Stále sa nedokážem preniesť cez zavádzajúce názvy, ktorých je v hollywoodskej histórii nespočítateľné množstvo. Nechcem spoilerovať, ale ten útok ( ATTACK ) si ,,užijete,, posledných 5 minút a vlastne celú ´´obriu ženu´´ ( 50 FOOT WOMAN ), posledných 10 min. Myslím, že to muselo štvať už vtedajších divákov. ()

Superpero

Geniální název a plakát to fakt nezachrání. Je to totiž Ed Woodovina největšího stupně. Děj se točí okolo podváděné ženské, která se změní v obryni pomocí radiace. Padesátková fascinace modernímy technologiemi "našeho supersonic age" jak tam praví renomovaný psycholog Dr. Cushing je sice dnes roztomilá. Blbý film, je ale prostě jen blbý film. Alespoň to trvá jen hodinu. ()

liquido26

Něverný manžel, nejdražší diamant na světě a 50 mega v bance a k tomu ještě obří satelit s obřím mimozemšťanem uvnitř - to jsou jen některé zajímavosti ze života hlavní hrdinky tohoto snímku. Klasický padesátkový sci-fi monster horor - hodinová délka, monstrum se zjeví až na konci atd. Prostě fajn béčková záležitost na jedno zkouknutí. ()

• Režisér Nathan Juran chtěl být na výplatní pásce veden jako Nathan Hertz, protože nebyl spokojený s výslednou kvalitou snímku. (Dreadd)
  • Yvette Vickers měla velké štěstí během natáčení scény, kde její postava zemře. Hřebík vyčnívající z padající desky jen těsně minul její hlavu. (Dreadd)
  • Magazín Premiere zařadil filmový plakát k tomuto snímku na 8. místo mezi 25 nejlepších filmových plakátů všech dob. (Dreadd)

Související novinky

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

02.02.2024

Režisér Tim Burton se v současnosti plně věnuje postprodukčním pracím na svém nejnovějším snímku Beetlejuice Beetlejuice, jenž by měl vzít světová kina útokem letos v září, nicméně ani toto pracovní… (více)