Morová rána (TV seriál)

• Španělsko

La peste

The Plague

Drama / Mysteriózní / Thriller

Španělsko, 2017–2019, 10 h (Minutáž: 50 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Ja proti českému dabingu nič nemám. Ocenila som ho, lebo pri malom dieťati som rada, keď si vôbec niečo pozriem, a nie ešte s titulkami. Morová rana je nádherne autentická, špinavá a krutá. Bohužiaľ obsahuje aj priveľa scén v tme, čo mi spôsobovalo problémy, lebo som nemohla pozerať v noci. Možno aj kvôli tomu sa mi najmä zo začiatku ťažko rozoznávalo to množstvo postáv. Ale téma moru je moja obľúbená, celkovo ma seriál bavil a štvrtá hviezda je jednoznačne za tú hutnú špinavú atmosféru.(13.2.2019)

Vrhnul jsem se do tohoto seriálu s nadšením, ale nakonec jsem to po čtyřech dílech zabalil. Téma seriálu je perfektní, atmosféra úžasná, herecké výkony zajímavé... ale prostě se to vleče a ty jednotlivé případy nejsou příliš zajímavé. A taky tam je asi tak milion postav, které absolutně nerozeznám a ani nevím, kdo je hlavní postava. Tak proč ty čtyři hvězdy, ptáte se? Inu, protože je to kvalitní seriál, ale patrně až příliš artový, který prostě není pro mně. Ale rozhodně mně nezklamal, protože jsem od něj zase tolik nečekal. 70%.(21.3.2019)

Český dabing nestojí za nic, ale jinak bez výhrad. Šest dílů je tak akorát.(14.9.2018)