Farmář hledá ženu (TV pořad)

• Česko

Farmář hledá ženu - Návraty

Reality-TV

Česko, 2017, 45 min

Alice Bendová
  • castor

Je to kouzelně přežvýkané pro malé mozečky, které doufají, že také jednou někoho najdou, až se bude vysílat Dělník hledá ženu. Samozřejmě si dělnické práce vážím, aby bylo jasno. Nicméně tady mají dotyční alespoň oproti jiným povrchním a zběsilým seznamkám prostor se o dívčinách na svých farmách něco dozvědět, přesto se jejich nesmělé dotazy smrsknou na prosté „jak se ti tady líbí?“ nebo „dokázala by sis představit tady u mě žít?“. Nejprve si nicméně vyslechneme bolístky všech zúčastněných, pak odstartuje kouzelně ujetá „show“, u které se báječně pije víno, pivo, cokoliv..(14.10.2017)

Je to podobné jako u Hledá se máma a táta, akorát tady je ti kapánek zajímavější, protože farmáři nehledají jen fiflenky s nalakovanými nehtíky, ale hlavně ženskou k dobytku a polím, která umí vzít za práci a hrabat se v hnoji. Já už jsem vše podstatné zmínil u výše jmenovaného pořadu, takže jen stručně. Oceňuji převážně to, že se jedná o zajímavý pořad, ve kterém hledají lidé lásku a štětí a můžeme sledovat i životní osudy, které psal skutečně život, ne scénáristé. Po mnoha kriminálkách nebo nekonečném počtu vztahových seriálů je to příjemné oživení, které optimisty a přející lidi potěší. Závistivce a nepřející spíše naštve, že se o jednoho chlapa nebo ženskou zajímavá více nápadníků a on či ona si tak mohou vybírat. Samozřejmě je to pořad a tak i zde občas dorazí nějaký exot, co chce být prostě v televizi, tomu se nelze vyhnout. Nutno ale dodat, že zatímco primácká verze byla opravdu kvalitní, Barandovská je průměrnější. "Děj" je ve skrze stejný, ale rozdíl je hlavně v moderátorce. Alice Bendová není moc kvalitní a zkušenou moderátorkou a na Laďku Něrgešovou prostě nemá.(16.10.2017)

TV BARRANDOV HD - Předchozí série mě minuly. Tato série s farmářem Vaškem, Honzou, Vláďou, atd. byla fajn. Ani jeden díl jsem nevynechal :) Tento projekt je snad jediná věc, za kterou TV Barrandov nehaním, protože jinak je repertoár jejich pořadů a seriálů naprosto otřesný. 80% (with J.)(28.11.2017)

• ac3r

Je to pitomost, ale člověk se u toho jak je to pro účinkující totální trapas i docela baví. Bendová ani náhodou nedosahuje Něrgešové.(11.9.2017)

Jako je to hrozná kravina,ale já se u toho nehorázně bavim.(3.4.2017)