poster

Kill Order

 • Kanada

  Meza

Akční / Sci-Fi

Kanada, 2017, 77 min

Režie:

James Mark

Scénář:

James Mark

Producenti:

James Mark
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • kingik
  ***

  Jamesi Marku, chlape, kaskadérské zásluhy ti nikdo neupírá, ale nebude rozumnější zůstat jen u nich? Režijně to není žádná slast, příběhově je to propadák a realizačně to drží jen ty martial-arts bitky. Levný vizuál, design a slabé lokace určitě oku nelahodí, realizace je hodně chatrná. Financí nebylo nazbyt. Asijský týpek v hlavní roli, Chris Mark, to zrovna na charisma neutáhne, ale v bitkách je pružný a ohebný, takže je tímto zachráněn. Příběh je prvotřídně pitomý, to fakt, a to nejsem zrovna zastáncem absolutně inteligentních story, které by měly mít kus neotřelosti. Stačí když napíšu, že ústřední týpek srší elektřinou, budete to shledávat úžasným? A jde po něm organizace, s jejichž nohsledy se bije všude možně, což jsou scény zábavné a film se za ně nemusí stydět. Jenže to je asi tak všechno, co můžu pochválit. A k tomu se dá připočíst i nějaké to překvapivé zabití a nějaký ten krevní šplíchanec. Film létá od ničeho k ničemu, v podstatě ani nedává valný smysl, ke všemu se bere dost vážně. Žádné hlášky a nadhled jsem nezaznamenal. Kanadský film s Asiatem v hlavní roli zde hned tak nebude, tak jej nebudu zašlapávat. Určitě si to své příznivce najde. 5/10(17.3.2018)

 • Morholt
  **

  Hledat tady nějakou příběhovou osu je bezpředmětné, protože prakticky celou dobu jde o to nalézt záminku pro to, aby se mohl hlavní hrdina s někým mydlit. A to se daří. Do půlky filmu mě to i bavilo, protože ty rvačky na to, jak to je laciné, nepůsobily vůbec zle. Jenže všeho moc škodí, takže se okoukalo i tohle a nic jiného Kill Order nenabízí. 35%(22.2.2018)

 • kaylin
  **

  Příběh tohohle snímku rozhodně není nic skvělého, je to prostě jen něco, kde si mohl James Mark zrežírovat pár akčních scén. A to se mu nakonec povedlo. Akční scény jsou tu docela dobré, jsou pořádně nakopávací a místy máte opravdu pocit, že bolí. Bohužel nic moc dalšího či dokonce lepšího ve filmu nenajdete.(12.3.2018)

 • Marze
  *

  Ozbrojení muži vniknout do třídy vysoké školy. Jejich cílem je tiché děcko David, který trpí hroznou minulostí. David utíká a musí vyvinout nadlidské úsilí se naučit bojové umění a najít muže odpovědné za přepadení a vykonat odplatu. Je to takový vývar předešlých bojových filmů. Vlastně to nemá ani pořádnou zápletku.(23.3.2018)

 • iXtr3m3
  *

  Trailer vyzeral lákavo, ale bol to len odrb. A to neznášam. Film je absolútne bez príbehu, je natočený za jednu výplatu a aj keď choreografie nie sú najhoršie, tak sú tak neskutočne nasekané, až z toho bolia oči. Navyše ich priebeh je neustále rovnaký od samého začiatku až do konca. Najprv dostáva hlavný hrdina nakladačku, potom sa niečo v ňom aktivuje a dá nakladačku on. Žiadna zmena, nič. Tupé a oberajúce o čas. Ruky preč. Nedám odpad len za snahu, pretože to fakt mohlo byť aspoň na úrovni béčka, keby len trošku viac chceli. Pohybové schopnosti účinkujúcich totiž boli viac než dobré.(4.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace