poster

Kill Order

 • Kanada

  Meza

Akční / Sci-Fi

Kanada, 2017, 77 min

Režie:

James Mark

Scénář:

James Mark

Producenti:

James Mark, Byron Wong
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • mdf
  *

  Po dlouhé době jsem nedal na hodnocení jiných a na tenhle paskvil jsem se podíval a udělal jsem fakt velkou chybu.Jedna hvězda za souboje jinak fakt shit velkého formátu.(8.8.2018)

 • kingik
  ***

  Jamesi Marku, chlape, kaskadérské zásluhy ti nikdo neupírá, ale nebude rozumnější zůstat jen u nich? Režijně to není žádná slast, příběhově je to propadák a realizačně to drží jen ty martial-arts bitky. Levný vizuál, design a slabé lokace určitě oku nelahodí, realizace je hodně chatrná. Financí nebylo nazbyt. Asijský týpek v hlavní roli, Chris Mark, to zrovna na charisma neutáhne, ale v bitkách je pružný a ohebný, takže je tímto zachráněn. Příběh je prvotřídně pitomý, to fakt, a to nejsem zrovna zastáncem absolutně inteligentních story, které by měly mít kus neotřelosti. Stačí když napíšu, že ústřední týpek srší elektřinou, budete to shledávat úžasným? A jde po něm organizace, s jejichž nohsledy se bije všude možně, což jsou scény zábavné a film se za ně nemusí stydět. Jenže to je asi tak všechno, co můžu pochválit. A k tomu se dá připočíst i nějaké to překvapivé zabití a nějaký ten krevní šplíchanec. Film létá od ničeho k ničemu, v podstatě ani nedává valný smysl, ke všemu se bere dost vážně. Žádné hlášky a nadhled jsem nezaznamenal. Kanadský film s Asiatem v hlavní roli zde hned tak nebude, tak jej nebudu zašlapávat. Určitě si to své příznivce najde. 5/10(17.3.2018)

 • Marze
  *

  Ozbrojení muži vniknout do třídy vysoké školy. Jejich cílem je tiché děcko David, který trpí hroznou minulostí. David utíká a musí vyvinout nadlidské úsilí se naučit bojové umění a najít muže odpovědné za přepadení a vykonat odplatu. Je to takový vývar předešlých bojových filmů. Vlastně to nemá ani pořádnou zápletku.(23.3.2018)

 • Morholt
  **

  Hledat tady nějakou příběhovou osu je bezpředmětné, protože prakticky celou dobu jde o to nalézt záminku pro to, aby se mohl hlavní hrdina s někým mydlit. A to se daří. Do půlky filmu mě to i bavilo, protože ty rvačky na to, jak to je laciné, nepůsobily vůbec zle. Jenže všeho moc škodí, takže se okoukalo i tohle a nic jiného Kill Order nenabízí. 35%(22.2.2018)

 • kaylin
  **

  Příběh tohohle snímku rozhodně není nic skvělého, je to prostě jen něco, kde si mohl James Mark zrežírovat pár akčních scén. A to se mu nakonec povedlo. Akční scény jsou tu docela dobré, jsou pořádně nakopávací a místy máte opravdu pocit, že bolí. Bohužel nic moc dalšího či dokonce lepšího ve filmu nenajdete.(12.3.2018)

 • iXtr3m3
  *

  Trailer vyzeral lákavo, ale bol to len odrb. A to neznášam. Film je absolútne bez príbehu, je natočený za jednu výplatu a aj keď choreografie nie sú najhoršie, tak sú tak neskutočne nasekané, až z toho bolia oči. Navyše ich priebeh je neustále rovnaký od samého začiatku až do konca. Najprv dostáva hlavný hrdina nakladačku, potom sa niečo v ňom aktivuje a dá nakladačku on. Žiadna zmena, nič. Tupé a oberajúce o čas. Ruky preč. Nedám odpad len za snahu, pretože to fakt mohlo byť aspoň na úrovni béčka, keby len trošku viac chceli. Pohybové schopnosti účinkujúcich totiž boli viac než dobré.(4.2.2018)

 • MickeyStuma
  ***

  Středoškolák má v sobě skryté schopnosti a tak je o něj nemalý zájem. Opět tu máme námět o snaze někým vytvořit superbojovníky, ale jak už to tak bývá, nějak se to vymkne kontrole. Více než o plnohodnotný děj se však jedná jen o prostou exhibici bojového umění. Hollywoodský kaskadér se rozhodl natočit jednoduchý akční film za malý peníz, který si sám napsal, natočil i produkoval. A do hlavní role obsadil svého bratra Chrise Marka, pro kterého to byl v podstatě taktéž debut. Na sci-fi žánr je vizuální stránka zdařilá. Svět takový jaký je a žádné uhrančivé CGI efekty prostoru. Film je právě po vizuální stránce kupodivu i tak ohromující. CGI samozřejmě v hojné míře použito bylo, ale jen v rámci animace. James režii vcelku zvládl. To se však nedá říci i o scénáři. Těžko říci, jestli to nakonec nebyl úmysl, ale i tak. Děj to v podstatě nemá žádný. Ze zkušeností je však také otázkou, jestli na přání studia až moc neřádil střihač. Okleštil příběh a nechal jen akční část. Kolikrát to tu už bylo. Každopádně film takový jaký je spíše potěší diváky, kterým jde čistě jen o tu bojovou exhibici.(20.6.2018)