Reklama

Reklama

Recenze (8)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Poloamatérsky youtube projekt za par drobných, ktorý sa tvári ako profesionálny film. Až na trápne CGI to vyzerá celkom schopne. Zápletka príliš nefunguje. Proste celý film ide po krku nejakému stredoškolákovi so supermanskými schopnosťami kopa zloduchov, takže jedna bitka strieda druhú. No a bitky ma dvakrát nenadchli. Choreografia nie je zlá. Sem tam obsahuje aj zaujímavý akrobatický prvok. Ale chýbala mi tam poriadna drsnosť ani nepôsobí príliš kontaktne. Naviac bitky nie sú dvakrát dobre natočené. Buď pôsobia fádne alebo potom sú miestami použité rôzne kamerové vychytávky a CGI vylepšenia, aby to pôsobilo viac cool, ale vyzerá to len divne. Podobne jak ďalší Moussiho majstrštyk Jiu Jitsu. Ten chlapík je síce nadaný bitkár, ale má smolu na projekty. 2/10. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Příběh tohohle snímku rozhodně není nic skvělého, je to prostě jen něco, kde si mohl James Mark zrežírovat pár akčních scén. A to se mu nakonec povedlo. Akční scény jsou tu docela dobré, jsou pořádně nakopávací a místy máte opravdu pocit, že bolí. Bohužel nic moc dalšího či dokonce lepšího ve filmu nenajdete. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Hledat tady nějakou příběhovou osu je bezpředmětné, protože prakticky celou dobu jde o to nalézt záminku pro to, aby se mohl hlavní hrdina s někým mydlit. A to se daří. Do půlky filmu mě to i bavilo, protože ty rvačky na to, jak to je laciné, nepůsobily vůbec zle. Jenže všeho moc škodí, takže se okoukalo i tohle a nic jiného Kill Order nenabízí. 35% ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Jamesi Marku, chlape, kaskadérské zásluhy ti nikdo neupírá, ale nebude rozumnější zůstat jen u nich? Režijně to není žádná slast, příběhově je to propadák a realizačně to drží jen ty martial-arts bitky. Levný vizuál, design a slabé lokace určitě oku nelahodí, realizace je hodně chatrná. Financí nebylo nazbyt. Asijský týpek v hlavní roli, Chris Mark, to zrovna na charisma neutáhne, ale v bitkách je pružný a ohebný, takže je tímto zachráněn. Příběh je prvotřídně pitomý, to fakt, a to nejsem zrovna zastáncem absolutně inteligentních story, které by měly mít kus neotřelosti. Stačí když napíšu, že ústřední týpek srší elektřinou, budete to shledávat úžasným? A jde po něm organizace, s jejichž nohsledy se bije všude možně, což jsou scény zábavné a film se za ně nemusí stydět. Jenže to je asi tak všechno, co můžu pochválit. A k tomu se dá připočíst i nějaké to překvapivé zabití a nějaký ten krevní šplíchanec. Film létá od ničeho k ničemu, v podstatě ani nedává valný smysl, ke všemu se bere dost vážně. Žádné hlášky a nadhled jsem nezaznamenal. Kanadský film s Asiatem v hlavní roli zde hned tak nebude, tak jej nebudu zašlapávat. Určitě si to své příznivce najde. 5/10 ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Ozbrojení muži vniknout do třídy vysoké školy. Jejich cílem je tiché děcko David, který trpí hroznou minulostí. David utíká a musí vyvinout nadlidské úsilí se naučit bojové umění a najít muže odpovědné za přepadení a vykonat odplatu. Je to takový vývar předešlých bojových filmů. Vlastně to nemá ani pořádnou zápletku. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama